Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az hogyan lehet, hogy a...

Az hogyan lehet, hogy a terhessegi teszt eloszor pozitivat mutat, majd 2,5 ora elteltevel pedig mar negativat?

Figyelt kérdés
Tegnap reggel mar csinaltam egyet ami halvany pozi volt. Ma reggel csinaltam meg egyet ami erosebb lett, de mire felkelltem 2.5 oraval kesobb, hogy megnezzem az eredmenyt addigra mar csak negativot mutatott. Nem ertem.
2011. jan. 15. 11:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Rá van írva a használati útmutatóra is, hogy mennyi időn belül kell megnézni. Utána már megbízhatatlan. Van olyan is, hogy a negatívon jelenik meg a második csík, és olyan is, amit te írtál.

Ha kétszer pozitívat teszteltél, az bizony pozitív:)

2011. jan. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezzel en is tisztaban vagyok. 10 perc van ra irva es pozitiv is volt egybol. Csak mire felkelltem kesobb eltunk a csik es nem ertem.
2011. jan. 15. 11:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért csinálj még egy tesztet a biztonság kedvéért.2,5óra múlva tényleg érvénytelen amit mutat..a helyedben én tesztelnék!!
2011. jan. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Csinaltam masik tesztet ami ismet pozi lett. De most megfigyeltem, hogy kb 40 perc utan elkezdett eltunni a csik rola. Sztem kimegyek majd venni megegyet, de nem ugyanazt a fajtat. es megcsinalom majd holnap reggel.

koszonam a valaszokat

2011. jan. 15. 12:27
 5/6 anonim ***** válasza:

Nahát ez érdekes hogy eltűnik a csík. nekem a kisfiam 20 hónapos de a teszt még mindíg megvan, és olyan erősen látszik a csík, mintha ma csináltam volna.

De ha kijön a csík, akkor az bizony pozi:) gratulálok

2011. jan. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gyenge a festék? :) Nem tudom. A lényeg a 10 percen belüli erős eredmény. Kit érdekel, mit mutat órákkal később? Szerintem csak kifakult.
2011. jan. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!