Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Merckformin hány hónap alatt...

Merckformin hány hónap alatt rendezi a ciklust?

Figyelt kérdés
Van olyan akinek beállította rendes 28 napos ciklusokra a menstruációját?
2011. jan. 14. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem korábban 2 havonta jött meg, aztán júniusban kezdtem el szedni a merckformint és azt követően minden hónapban megjött rendesen 29-31 napra, aztán decemberben pozitívat teszteltem:)

2011. jan. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ és gratulálok! Más gyógyszert is szedtél mellé vagy csak a merckformint kellett?
2011. jan. 14. 23:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Elnézést, hogy nem a kérdésre válaszolok, de mire kaptad ezt a gyógyszert?
2011. jan. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Első vagyok. Köszönöm:)

Más gyógyszert nem kaptam, csak a merckformint és az orvosom tanácsára a terhesség alatt is kell szednem.

Kedves második!

A kérdésből adódóan PCO-ra kaphatta ezt a gyógyszert a kérdező. Én is erre szedem.

2011. jan. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szóval ha nincs PCO-m, de nincs menstruációm sem (8 évig egyébként rendszeres volt, gyógyszer nélkül), akkor nem segít rajtam a Merckformin, ugye?

Egyébként megyek vissza dokihoz, de csak 2 hét múlvára kaptam időpontot...és már tisztára depressziós vagyok, mi bajom lehet...

De a PCO kizárva, a hormonprobléma viszont nincs. Egyik ciklusról a másikra lettek a gondok, így csak UH-t csinált a doki.


Na mindegy, tudom, hogy ezeregy oka lehet, a Merckformin pedig nem csodaszer, csak kicsit "megörültem", hátha a kérdezőnek is ilyen gondja van. Persze nem kívánom senkinek, hogy gondja legyen, ne értsetek félre...


Köszi a választ és bocsi az offért!

2011. jan. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!