Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a petevezeték átfújatásnál...

Ha a petevezeték átfújatásnál kapok érzéstelenitőt akkor egyáltalán nem fog fájni?

Figyelt kérdés
és azt az érbe adják vagy alulról.mert vhol azt olvastam hogy az injekciot a hüvelybe kapta.lehetséges ez?
2011. jan. 14. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia!Én nem kaptam!Catafalmot vettem be ,mert különben is fájt a fejem!Ki lehet bírni,hidd el!Én is sok mindent olvastam ezzel a vizsgálattal kapcsolatban,de nem vészes!!
2011. jan. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Dehogy adják a hüvelybe! Az érzéstelenítő injekciót a popsiba kapod, ha kérsz. Én kértem, és Cataflamot is beszedtem kettőt. Nem akarlak elkeseríteni, de a közepe felé, már akartam szólni, hogy hagyják abba a vizsgálatot, de a fájdalomtól megszólalni sem bírtam. Nem tart sokáig, de amíg tart, szörnyű.
2011. jan. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát úgy látszik mindenki másként éli meg.de azt nem értem hogy akkor minek adnak érzéstelenitöt ha mégis fáj.nekem a dokim azt mondta hogy ha esetleg fájni is fog akkor is csak max 20 másodpercig.és a katétert csak a méhszájig nyomják fel?ez a fájdalmasabb vagy a kontrasztanyag?
2011. jan. 14. 19:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok!A kontrasztanyagos fáj nekem jobban!Nekem is fájt,de így visszagondolva ki lehet bírni!Én is majdnem hánytam a vizsgálat alatt,de kibírtam...!!!!NE FÉLJ!!
2011. jan. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Csatlakozom, a kontrasztanyag befecskendezése az igazi kínzás, azt nem lehet elnyomni fájdalomcsillapítóval. Szerintem azért adnak fájdalomcsillapítót, hogy könnyebben rászánd magad, de a fájdalomcsillapító nem érzéstelenítő. Persze túl fogod élni, eddig még mindenki túlélte:)
2011. jan. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát remélem mégsem lesz olyan szörnyü. Köszi szépen
2011. jan. 15. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!