Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan késleltethetném a mensim?

Hogyan késleltethetném a mensim?

Figyelt kérdés
Még csak 18. -ra nem várom, de már barnázgatom! Fontos lenne, hogy ne sokkal előbb jöjjön meg, ugyanis nőgyógyászati műtétre vagyok előjegyezve 26. -ra! És a 6. -12. napba kellene esnie ennek az időnek. Iszom a palástfű-teát is! Nem tudom, hogy addig eltolja-e a mensim.
2011. jan. 12. 18:29
 1/8 A kérdező kommentje:
múlt hónapban kitolta az amúgy 24-25 napos ciklusomat,28-ra!most úgy tűnik nem fog menni:-(jó lenne ha picit "várna még"!
2011. jan. 12. 18:31
 2/8 anonim ***** válasza:
igyál citromlevet! De igazi citromból:) vagy edd meg cukorral a citromot
2011. jan. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
beszelj az orvosoddal mert a megfelelo duphaston adaggal csusztathadod egy par napot...nekem a nem vart elott 3 nappal kellett kezdeni reggel /este 1 szem 10 napon at majd a 10 nap utan kb egy het es vereztem is...
2011. jan. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
citromlé, az nekem is bevált, 3-4 napot lehet késleltetni vele.
2011. jan. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha szedsz fogamzásgátlót akkor szedd egyfolytában.
2011. jan. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat,aranyosak vagytok!

Megpróbálkozom a citrommal!Belemártogatom kristálycukorba és így eszem!Aztán majd meglátjuk :-)

2011. jan. 13. 17:18
 7/8 A kérdező kommentje:

Hát nem sikerült a kísérlet :-(

Ma megjött!Előbb kellett volna kezdeni ezt a "kúrát"...

2011. jan. 14. 15:59
 8/8 anonim ***** válasza:
sajnálom:( igen kb. 1 héttel előtte :S
2011. jan. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!