Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha csak az E-vitamint szedem...

Ha csak az E-vitamint szedem akkor a jövő hónapban kár össze is jöhet a baba?

Figyelt kérdés
És pont ebben a hónapban kezdtem szedni az E-vitamint
2011. jan. 11. 19:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Az E-vitamin biztos támogatja valamennyire.
2011. jan. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jah meg néha iszogatok egy kis cickafarkfű teát
2011. jan. 12. 17:52
 3/8 anonim ***** válasza:
Én 3 hónapig szedtem az E-vitamint és mégsem történt semmi. ... DE HÁTHA NÁLAD NEM ÍGY LESZ!! ...
2011. jan. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A vitaminok szükségesek akár terhes vagy akár nem.Ha baba várásra adod a fejed természetesen még jobban kell a vitamin.De sajnos legjobb tudomásom szerint nem ezen múlik....Azzal hogy szeded nem ártasz,de a cickafarkat kúra szerűen kell inni,nem összevissza mert akár be is kavarhat.Az E vitamin kúráról semmit nem tudok.Én komplex vitaminnal szedem az E vitamint,nem külön.Ezenkívül beszerezhetnél ovu tesztet hogy tudd mikor van pé.És sűrű tartalmas összebújás apával,na meg a pozitív gondolkodás;)

Sok sikert!

2011. jan. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne görcsölj rá, akkor hamarabb összejön!:)
2011. jan. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

én e vitamint szedtem,aztán pé körül vasat.

Nem mondom hogy tutira segít, de az E vitamin javít az esélyeken.

Sok sikert!!!

2011. jan. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is szedtem hónapokig,mégsem jött össze...
2011. jan. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az e- vitamin nem csak a nőknek ajánlott, de a férfiakra is jótékony hatással lehet-javulhat a spermáik minősége(egy idő után javul is)! Így növelhető az esély.

Sok sikert!!

2011. jan. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!