Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hatásos a Forever Multi Maca...

Hatásos a Forever Multi Maca a spermiumszám növelésére?

Figyelt kérdés
2008. jan. 23. 13:53
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Fogalmam sincs ez mi, de szerintem, ha egy férfi az alapteendőeket nem teszi meg, nincs az a drága lötyi, ami helyette dolgozna: tilos a meleg fürdő, a szűk gatya és a dohányzás. (35 fok alatt kell tartania nemes részét, mert felforr aminek nem kéne). Ha nem tesz le ezekről, nem is akar gyereket, kár erőlködni. Nem egy napra, hanem (ha jól tudom) legalább 3 hónapra van szükség, hogy változás kezdődjön, ha nála van a baj és biztosan ezzel. Megkérdezheted a forgalmazót, de ha én ebből élnék, ez még a világűrt is gyógyítja felkiáltással adnám el neked. Szerintem a babához egy darab spermium is elég, legfeljebb háromezerszer szeretkeztek. A ma húszéves fiúknak pl. helyből harmadannyi spermiuma van, mint a most 50 éveseknek. Az okok neten is sok helyen le vannak írva, elolvashatod, de mégiscsak születnek a babák szépen rendben.
2008. jan. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én is írtam ide többek között,hogy a nődokim ezt javasolta gyógyszer helyett.Persze az előttem írónak is igazat kell hogy adjak abban,ha a pasi nem figyel oda magára(mondjuk az enyém zuhizik,nem dohányzik,és szellős gatyát hord),akkor ez sem és semmi sem használ.Én azért kértem a dokit,hogyha lehet,akkor ne gyógyszert adjon,mert a gyógyszer méreg,teli van mellékhatásokkal,és nem akarok gyerek helyett cukorbeteg,vagy vérnyomásbeteg lenni.Sajnos ezzel foglalkozom,tapasztalom,hogy milyen ártalmas egy fejfájáscsökkentő.A dokinőm azt mondta,hogy ez jó mind nőnek,mind férfinak,felér egy Clostybegil-lel,de jóval drágább.Amíg a gyógyszer 1300ft körül van,addig a Maca 5500 ft,ha mindketten szeditek,az egy havi adag 5500 ft.Én jobban pártolom,mint a gyógyszert.Sok sikert.Egy öreg róka
2008. jan. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
A Multi Maca teljesen természetes anyagokat tartalmaz, míg a gyógyszer .... hát gyógyszer mindenféle művel. Én terhességem alatt csak Foreveres dolgokat használok, igaz, hogy drágább, de kb. annyi mintha a gyógyszereket enném. Példa is van rá a környezetemben, hogy a Multi Maca segít ... igaz, hogy 5.800 Ft egy doboz, de van benne 60 db tabletta. Ha a szeretkezés előtt kb. 1 héttel napi egy bogyó, akkor tuti siker.
2008. febr. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Ja, és még valami, tulajdonkébben abban segít, hogy a spermiumokat megvédje, és egészszégesen tartsa (minél több egészséges legyen, amelyik messzebbre elér), míg a nőknél a befogadás lehetőségét növeli ...
2008. febr. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2008. febr. 1. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!