Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen gyógyszer van férfiakna...

Milyen gyógyszer van férfiaknak terméknység növelésére?

Figyelt kérdés
2010. szept. 13. 11:18
 1/8 anonim ***** válasza:
A páromnak nem rosszak az eredményei, de szedi az 500-as C vitamint, aloe-vera gélt, Maca Vibét, E vitamint.
2010. szept. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Itt írta már valaki a C-vitamin, E-vitamin, tökmag kombinációt, és nagyon sokan dícsérik a FER14 készítményt, ami viszont nem túl olcsó.
2010. szept. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ja, azt én is kifelejtettem, hogy a párom minden este tökmagot rág, kb fél csomaggal. És nagyon jó még a zeller, főve, és nyersen is, meg a fürjtojás.

(első voltam)

2010. szept. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Proxeed. Csak olvastam a reklámját tapasztalatunk nincs ezzel kapcsolatban.
2010. szept. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg tudjátok fizetni, akkor Proxeed Plus (30-35e Ft/hó), ha nem, akkor "kikeverheted" magatoknak: multivitamin (folsav, B12 legyen benne), 1000 mg C vitamin, 400 mg E vitamin (BioExtra), cink + szelén (Eurovit), Q10, L-karnitin (legalább 1 g-os), és fruktóz minden mennyiségben (bioboltokban be lehet szerezni, vagy méz formájában is jó). Életmód: cigi, kávé, alkohol, forró fürdő, biciklizés, gyógyszerek (már amit lehet) mellőzése. Szűk nadrágot hordani sem tanácsos. Ha azonban komolyabb okai vannak az alacsony spermaszámnak (herevisszérsérv, hormonális zavar, stb.), akkor a vitaminok nem helyettesítik az orvosi kezelést. A herevisszérsérvet mindenképp érdemes megműtetni. Röviden ennyi. Milyen spermaképet kellene amúgy javítani?
2010. szept. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én nagyon tudom tanácsolni a fer14-et mi 3év probálkozás után ki probáltuk és 3 hétre rá össze jött a baba igaz el is ment a 6.héten de legalább skerült!:-)
2010. szept. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bármit is próbáltok, a hatás 72 nap után fog jelentkezni, hiszen a ma képződött hímivarsejtek 72 nap múlva érnek be és lesznek hadra foghatóak. Úgyhogy ne pár hétre tervezzen senki, ez sajnos hosszabb távú dolog. A hetekben mérhető javulás az ondó fruktóztartalmának növekedése miatt lehet, ez ugyanis a hímivarsejtek "üzemanyaga". Ennélfogva a mozgékonyság feltétele, viszont a számon és a morfológián nem segít. Proxeed-ben van, Fer14-ben nincs fruktóz. Ha Fer14-et próbáltok, akkor erre figyelni kell (sok méz evés pl.)
2010. szept. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
15:52-es, nagyon érdekes volt a válaszod. Egy részét tudtam én is, de azt pl nem, hogy a fruktóz ennyire fontos. Eszembe jutott egy kérdés ezzel kapcsolatban, bár nem engem, hanem egy családtagomat érinti. Okozhat problémát egy férfinál, ha szinte betegesen irtózik az édes ízű dolgoktól, beleértve az összes gyümölcsöt is? Méz pl. nála szóba sem jöhetne.
2010. szept. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!