Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 18 éves lány vagyok, és kb...

18 éves lány vagyok, és kb fél évvel ezelőtt, volt 1 hét amikor szinte biztos voltam benne h teherbe estem, már 1 hete késett..az alábbiak után, ilyenkor mi történik?

Figyelt kérdés

Kicsit hülyén érzem magam amiért ide írok, de nyugtalanít egy gondolat, és nem is tudom van-e pontosan kérdésem, talán csak szeretném, h ismeretlen emberek elmondják a véleményüket.

Szóval én egy 18 éves lány vagyok, és kb fél évvel ezelőtt, volt 1 hét amikor szinte biztos voltam benne h teherbe estem, már 1 hete késett. Nem mertem elmondani senkinek, másfél hét után úgy voltam vele h muszáj vennem egy tesztet, de attól is féltem, mindentől féltem. Végül 2 hét után rászántam magam és megvettem a tesztet, el sem tudom mondani azt a félelmet amit akkor éreztem, reszketett a kezem, nem bírtam rendesen megcsinálni, annyira féltem a gondolattól, h terhes leszek és el kell mondanom a szüleimnek és úristen mi lesz. Ebben a 2 hétben voltak olyan pillanatok amikor teljesen bizonyos voltam afelől h terhes vagyok. A teszt negatív lett. És most kb fél évvel később eszembejutott, h.... már 6 hónapos terhes lennék :) És szép gömölyű pocakom lenne:) Napok óta ezen gondolkozom, h milyen lenne a kisbabám, aki persze soha meg se fogant és épp ez az h nem tudom mi van. Mert olyanról már hallottam h abortusz után vki sokat gondolt a meg nem született babájára, na de a meg sem fogant babájára nem szokott gondolni az ember.... szóval ez miiii?


2009. jan. 29. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
64%

nyugi:) Én folymatosan úgy simogatom a hasam mintha terhes lennék.Nyárra ervezzük hogy megfoganjon a baba. A gyed miatt ebben az évben nem lehte szülnöm csak jövőre pedig már idén a fa alá szerettem volna tenni. Állandóan baba ruhákat turkálok tök olcsón és szépeket.

Elég sokszor hajtogatom őket stb.. Nyugi én se vagyok normális. Ettike

2009. jan. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, ez természetes. Minden nő eljátszadozik ezzel a gondolattal. Valaki egészen fiatalon.

Mi lenne, ha...


Jó is, hogy gondolkozol rajta és ha tetszene az anyaság, az csak jó. De nem 18 évesen.

2009. jan. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%

Igazi anyai ösztönök jöttek elő belőled és hidd el ez rendben van igy !!

Biztos vagyok benne pár év szépen gömbölyödő kismama leszel és Boldog!!


De még nem most ennyi idősen, hidd el ráérsz még!!

2009. jan. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az.:) Az anyai ösztönök ébredezése, amelyet Nálad ez a história hozott felszínre. Minden rendben veled, sőt! hihetetlenül éretten és okosan fogalmaztad meg, ami zajlik benned! :)

Vígasztalásul, bár nem hinném, hogy nyugtatni kellene Téged: én 20 éves koromban kiszámoltam azt a napot, amennyi idős Anya volt, amikor világra hozott engem- majdnem elfelejtettem leszállni ettől az akkori 1-es buszról...

Most 35 vagyok, és noha mindig szerettem volna szülni, most jött el csak az ideje, hogy egyáltalán próbálkozhatunk a kedvesemmel.

Biztosan remek anyuka leszel majd!

2009. jan. 30. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) Nagyon sokat számított mindenkinek a válasza, sokkal jobb most minden :) Köszönöm (L)
2009. jan. 30. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!