Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha jan 20. -án jött megutóljár...

Ha jan 20. -án jött megutóljára és 34 napos a cikluson akkor mikor kezdjem el az LH tesztet?

Figyelt kérdés
2009. jan. 29. 08:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem Januar 16-an jot meg utoljara es vasarnap ota nagyon halvany az LH teszten a teszt csik, szinte alig latszik es meg tegnap este sem erosodott semmit. Nekem kb. 32 naposak a ciklusaim. Szerintem en koran kezdtem a tesztelest. Az en esetembol kiindulva szerintem eleg ha majd csak szombat-vasarnap kezded. Persze nem akarlak lebeszelni rolla, nehogy hamarabb legyen a pe-d. Mar olvastam itt, hogy volt olyan akinek a 23-dik napon volt de olyat is akinek mensi utan a 10-dik napon. Sok sikert a probalkozashoz, remelem hamar osszejon a baba!
2009. jan. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
akkor ma vagy 10 cn-en igaz? szeritnem mikor már látod a termékeny nyákot elég akkor, vagy nem mérsz hőt estelge?
2009. jan. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat:)

nem mérek hőt, mert nem értek még annyira ezekhez; csak 2 hónapja probálkozunk, de gondoltam az már valamit segít ha jó időben csináljuk.

2009. jan. 29. 12:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha 34 napos a cilkusod, akkor elvileg a 20. napon van a pé-d. Úgyhogy én a 15. naptól csinálnám az lh-t. És mellete figyeld a hüvelynyálkát is. Amikor tojásfehérje szerű elvileg akkor van pé és akkor vagy a legtermékenyebb.
2009. jan. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!