Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A cickafarkfű teát hány...

A cickafarkfű teát hány cikluson keresztül kell inni?

Figyelt kérdés
2010. aug. 27. 14:17
 1/2 anonim válasza:

Ihatod bármeddig, ártani nem árt. Én úgy ittam, hogy menzesz alatt elkezdtem inni 2-3 csészével naponta, néha tettem a fürdővízbe is, majd tüszőrepedés környékén ( úgy a 12-14. napon) abbahagytam, kb. 5 napig semmilyen teát nem ittam, majd palástfűtea szintén napi 2-3 csésze egészen míg pozitív nem lesz a teszt :)... vagy meg nem jön...:(.

Azért így ittam, mert a cickafark segíti a peteérést és jót tesz az egész endokrin rendszernek, a palástfű pedig összehúzza a méhet, segíti a megtermékenyült petesejt beágyazódását.

Sok sikert!

2010. aug. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Nekem nagyon bejött, már első hónapban 29 napos ciklusom lett, a korábbi 53,46 napos helyett. Csak nem tudtam mennyi ideig szabad inni. De ez még csak a második hónap, úgyhogy folytatom. Még egyszer köszi, hogy válaszoltál.

2010. aug. 27. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!