Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mire jó a palástya fű, meg a...

Mire jó a palástya fű, meg a cickafarkfű tea? És mikor melyiket kell inni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 3. 12:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Menstruáció 1. napjától a cickafark teát kell inni peteérésig (általában 2hét), majd peteéréstől a palástfű teát végig (ez a beágyazódást és a megtapadást segíti, a terhesség első három hónapjában vetélés ellen is lehet inni). Ha megjön a menstruáció, akkor újra cickafark, ha teherbe esel, ihatod tovább a palástfüvet, napi 2 csészével.
2011. febr. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Elsővel egyetértek, illetve azzal kiegészíteném, hogy három hónap után szünetet kell tartani.

Tudni kell azt is, hogy sokaknak nagyon bezavar a menstruációba, van akinek használ. Ha nincs bajod a mensivel, mellőzd inkább. Mennyi ideje próbálkoztok babával?

2011. febr. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Már egy fél éve kb...de ezt a fajta variációt még nem próbáltam...akkor ezek szerint a követező hónapban nem is fog össze jönni a baba? Nincsen semmi esély rá, h egy hónap alatt legyen valami?
2011. febr. 3. 13:50
 4/8 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne? Esély mindig van! :)

Nekünk is abban a hónapban jött össze, amikor azt mondtuk, hogy most tuti nem lesz baba. :)

2011. febr. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És ugyan így ittad a teát? Ja én elette szedem az E- vitamint is..
2011. febr. 4. 12:24
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is szedtem E-vitamint is, folsavat is. A teát ittam a terhesség első 3 hónapjában (palástfüvet).
2011. febr. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
13:37-es vagyok. Összejöhet, miért ne jönne össze? Arra figyelj, hogy jókor legyetek együtt a pároddal, ne teákba öntsd a reményedet, az csak rásegítHET de nem az fogja összehozni nektek a babócát. E-vitamin az nagyon jó, szedje a párod is (mi egy éven át szedtük, nagyon jó lett a méhynálkahártyám tőle) a terhes vitamint is lehet szedni nyugodtan már most (ha nem is napi egyet,de lehet kétnaponta vagy hetente, ahogy tudod) és nagyon nagyon sok nyugalom és semmi stressz. Sok sikert!
2011. febr. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Szerintem ebben a hónapban abba ahogy a teázást mert pont akkor nem lesz itthon a párom mert el utazik...Köszi mindenkinek
2011. febr. 5. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!