Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » TEHERBE ESHETTEM? Nem teljesen...

TEHERBE ESHETTEM? Nem teljesen világos!

Figyelt kérdés

Az utólsó menszeszem dec 2 án kezdődött és 12 én voltam

utóljára a párommal, utánna elutazott! Elvileg peteérésem

csak 15én 16 án volt akkor nem voltunk már együtt mégis

pozitív a teszt és nem jött meg azóta természetesen!!!

Én azt hittem csak a peteérésnél lehet teherbe esni !

Akkor most hogy is van ez? Segítenétek légyszi?


2011. jan. 5. 08:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%

tudtad, hogy letezik spontan peteeres? es azt tudtad, hogy a sperma 48 oraig eletben marad a huvelyben?

most hogy tanultal egy kis altalanos iskolai biologiat, elsokent szeretnek gratulalni kedves anyuka

2011. jan. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A pete érésed lehetett hamarabb is, így látod meg is esett:)
2011. jan. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Gratulálok elöször is!

Az egyetlen magyarázat erre, hogy a "lány" himivarsejtek 4-5 napig is elélnek elvileg! Ha ez igy van, jo eséllyel lányod lesz! :-)

2011. jan. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Nigra ***** válasza:
100%
Ki kell, hogy javítsalak kedves előző :) A sperma, számára kellemes környezetben 72óráig is képes életben maradni :) Kedves kérdező a peteérést pedig nem lehet stopperrel mérni. Van, hogy előbb, van, hogy később. És igen, spontán peteérés is van :)
2011. jan. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Nigra ***** válasza:
jajj nem előző, első :) ne haragudjatok :)
2011. jan. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat aranyosak vagytok nagyon!

Bár az első válasz adóm jól kiosztott de a gratulációját

köszönöm ! Nagyon akartuk de néhányhónapig váratott magára

már igazából nem is számítottam rá igazából és főleg nem így ezért is olyan hihetetlen számomra az egész!

De végül is miért is ne lehetne valóság hisz teszteltem ami mint írtam pozitív volt hétfőn ,és bárhogy is nézzük

6 napja késik ! Elsem hiszem tényleg lesz még egy babám és lehet még kislány is! Nagyon boldog vagyok!!!!!!!!!!!!!!

2011. jan. 5. 08:44
 7/11 anonim ***** válasza:
ne haragudj, nem akartalak kiosztani, csak kora reggel van
2011. jan. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
de jo neked... :) gartulalok! nekem is dec2 an volt meg utoljara,pont peteereskor voltunk egyutt,mesi azota sincs,teszt negativ... :((( lehet,hogy korai volt a teszt...
2011. jan. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Sziasztok! Nekem is dec. 2-án volt meg utoljára, dec. 16-tól szinte minden nap együtt voltam a párommal (megszakításos módszerrel)s most nem jött meg. Mi még nem tervezzük, de ha még is lenne nagyon örülnénk. Én még nem csináltam tesztet, mert nem akarok csalódni, s még bírom idegileg.
2011. jan. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok !!!!!!!!

Örömmel értesítelek benneteket ,hogy Szept 02-án gyönyörű szép kislányom született 3870-gr és 54 cm -el. A Lara kereszt nevet kapta ! Már 2-hónapos és nagyon boldog vagyok ,hogy vállaltam !!!!!

2011. nov. 4. 22:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!