Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik olyan hogy 8 hetes...

Létezik olyan hogy 8 hetes terhességet nem mutat ki a teszt? És mi okozza?

Figyelt kérdés
2011. jan. 4. 12:45
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Küldj egy képet arról a halvány tesztről, légyszives. Ha nem bánod megnéznénk, hogy milyen halvány is az. Láttunk mi már olyant, hogy szinte láthatatlan csíkból 8 hónap után eléggé látható és hallható baba lett. :-)
2011. jan. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
12.54-es vagyok. én is érzek hasi dolgokat, főleg hogy nyom az alhasam, vagy szurkál, vagy szorít a vénuszdombomnál. most reményt adtál nekem, hátha van baba, csak velem is az van ami veled :D
2011. jan. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Drukkolok!
2011. jan. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

[link]

[link]

3 nap elteltével ilyen képem van az előzőről.

[link]

[link]


Itt van róla több kép is. Negatív is van róla.Mert az nem hazudik.

2011. jan. 4. 15:28
 15/20 anonim ***** válasza:
Szerintem van csík. Mihamarabb doki:)
2011. jan. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Nigra ***** válasza:
az az igazság, hogy ha akarom látom, ha akarom nem :S Írj mindenképp majd, hogy mi volt a dokinál :)
2011. jan. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Nigra ***** válasza:
előzős vagyok, viszont 8hetesen már nem haloványnak kéne lennie. Én anno 6hetesen teszteltem olyat, hogy a szemem kiverte a második csík:D
2011. jan. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Nem baba.:(Állítólag egy 10 nap múlva meg kellene jönnie az uh.alapján.
2011. jan. 5. 09:17
 19/20 Nigra ***** válasza:
:( Hát akkor további SIKERES próbálkozást. Ha természetes módon szeretnél termékenységet fokozni akkor a bosniakia nevű növényt tudom ajánlani. (kóreai nők több száz éve használják) Ha gondolod azt is megkeresem neked, hogy hol lehet kapni vagy ha gondolod írj nyugodtan privit.
2011. jan. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Nigra ***** válasza:
Megtaláltam, gyógynövény boltban, bio boltban drogériában kapható az ismertebb neve a kóreai ginseng :)
2011. jan. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!