Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik olyan hogy 8 hetes...

Létezik olyan hogy 8 hetes terhességet nem mutat ki a teszt? És mi okozza?

Figyelt kérdés
2011. jan. 4. 12:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ha az orvos szerint van szívhang, akkor rossz a teszt.
2011. jan. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Így van.

Az orvos szava a mérvadó.

Nekem 7 hetesen UH alapján megállapította, de előző nap a teszt is kimutatta ( Gabriel gyorsteszt, nálam bevált ).

33 h km.

2011. jan. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
25%
ez engem is érdekelne, miért, nekem is késik, és negatívok a tesztek, viszont olyan mennyiségű és állagú folyásom van, mint egy 6 hetes terhesnek (kb a hatodik hétbe lépnék be ha az vagyok)
2011. jan. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Létezik valami olyan betegség, amikor olyan anyagot termel valakinek a szervezete, ami megzavarja a tesztet. De ez olyan ritka, hogy ha egy fennálló terhességet nem mutat ki a teszt, akkor általában a teszt a rossz.
2011. jan. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Nem voltál orvosnál még?Én holnap megyek.Mert a tesztem nem egyértelmű. Nagyon de nagyon haloványka vonal van rajta.Nehezen látható. De a derekam és a hasam miatt sokat fészkalodok éjjel, minden reggel derékfájással ébredek és a gyomrom sem túl jó reggelente. És az állandó álmosság....kikészít.Folyásom nekem is 2 hete van kb és egész decemberben nem jött meg.

2011. jan. 4. 12:57
 6/20 anonim ***** válasza:
nem voltam, azt mondta, várjunk még egy hetet, teszteljek és menjek. nekem nov 28-án volt utoljára, 5 napig, és már több, mint egy hete késik. nagyobb lett jóval a mellem, meg fáradékony lettem mostanában, állandóan visszaalszom, vagy ha lefekszem, egy pillanat és alszom. meg rengeteg fehér folyásom van. úgyhogy én köv héten megyek. légyszives írd meg, mit mondott a doki, nagyon érdekelne!! szorítok babáért! :)
2011. jan. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Rendben írni fogok.Én nov 6án mensiztem utoljára igaz csak 2-3 napig.De 1000% hogy volt peteérésem mert éreztem félidőben.
2011. jan. 4. 13:01
 8/20 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó!Érdekes hogy én a melleim nem érzem. Csak időnként ha megeröltetem magam.Nekem a csípőm és a hasam ami kényelmetlenséget okoz.
2011. jan. 4. 13:03
 9/20 anonim ***** válasza:
Már bocsánat, de ha van halvány második vonalad, akkor kimutatta a teszt...
2011. jan. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
De nagyon nagyon halovány. Félek h csak én látom mert látni akarom.Régóta próbálkozunk a babával sikertelenül.:(
2011. jan. 4. 13:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!