Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi várakozási idő szüksége...

Mennyi várakozási idő szükséges a cél érdekében?

Figyelt kérdés

Elég nagy problémával küzdök, s szeretném, ha nem hurrogna le senki. Mindannyian mások vagyunk. A kérdés az, hogy mennyi ideig kell várni az aktus után mielőtt zuhanyozni mész, hogy az úszóbajnokoknak egyáltalán esélyük legyen? Nem bírok várni, kényszeres zuhanyzási mániám van ilyenkor. Beképzelt fájdalmat, égető... stb. érzéseket is képes vagyok beképzelni valós érzettel. DE ha mindig szaladok zuhanyozni sosem jön össze... illetve nagyon kicsi az esély.

10 perc elegendő?

Ez nagyon fontos számomra?


2011. jan. 4. 09:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mert én nem vagyok kényszeres zuhanyozó. De én mindig fekszem 20-30 percet. Van, aki meg semmit nem fekszik és mégis sikerül neki. Ha a hüvelyed nem mosod ki (nem irrigálsz) akkor elvileg van esélyed kényszeres zuhanyozás mellett is.
2011. jan. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Feküdj utána legalább 20 percet, és utána nyugodtan zuhanyozz le. Megértelek, nekem is jól esik utána lefürdeni. Szerintem ez elég idő ahhoz, hogy amelyik spermium elég életerős, jó helyen legyen. Ilyenkor mindig a nem tervezett babákra gondolok, én is szerelemgyerek vagyok, gondolom anyu nem állt utána gyertyában :)
2011. jan. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. jan. 4. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!