Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen véleményetek van Dr....

Milyen véleményetek van Dr. Aranyosi János szülész-nőgyógyászról a Debreceni Klinikán? És mit mennyiért vállal?

Figyelt kérdés
2009. jan. 27. 21:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Én hetekig próbáltam bejelentkezni hozzá, de nem vette fel a telefont... De hallottam róla jókat.
2009. jan. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Magánba, vagy a klinikán? Milyen számon próbálkoztál? A mobilján?
2009. jan. 27. 21:42
 3/10 anonim ***** válasza:

Magánba próbálkoztam azon a mobilon, ami fenn van a neten is. Aztán elmentem Dr. Fekete Istvánhoz.

Én megmondom őszintén, semmivel nem tesznek többet, mint a sima körzeti, csak nagyon a "körítés", meg szebb a környezet.

Nem írtad, mi a problémád, de ha nem olyan nagy, akkor szerintem felesleges pénzkidobás magándokira költeni.

Tudom, erről sok embernek más a véleménye, de én azt mondom, hogy régen rossz, ha valaki csak azért vizsgál meg "jobban", mert fizetsz érte...

Vagy babád lesz, és azért kérdezed?

2009. jan. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem lesz babám, egyéb ok. de nem is akarok a magánjába menni, az előző hozzászólónak írtam volna, csak nem írt. Ma már én is próbáltam hívni, de még nem sikerült beszélnem vele. Ő műtött és most mennék vissza kontrollra, meg a havimmal is gond lett időközben.
2009. jan. 28. 10:05
 5/10 anonim ***** válasza:
Én voltam eddig mindkét előző válasz írója.
2009. jan. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
oké, köszi, csak így nem tudtam.
2009. jan. 28. 13:49
 7/10 A kérdező kommentje:
másodjára elértem, de azt mondta csak a magánrendelőjébe tud fogadni. Most gondolkozom mit csináljak, mert eddig ő kezelt augusztustól, de nekem sajnos nincs 7000 ft-om arra, hogy a magánjába menjek. a klinikán meg nem tud fogadni
2009. jan. 28. 13:50
 8/10 anonim ***** válasza:

Én tervezem, hogy időpontot kérjek tőle. A weboldal alapján szimpatikusnak tűnik és hallottam már jót róla. 8ezer egy Uh, rákszűrés és vizsgálat, konzultáció 5ezer.

Amúgy ez a "konzultáció" mit takar? Válaszol a kérdéseimre vagy mi?

2010. jan. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
hátha olvassa még valaki. Végül nem kellett a magánjába mennem, hanem fogadott a klinikán (hirtelen a telefonba nem tudott beazonosítani). Azóta is hozzá járok és nem is megyek máshova és nem magánba, hanem rendesen az otiba.
2011. jan. 29. 21:52
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó orvos. Én körzetileg szerencsére hozzá tartozom, de nagyon örülök neki. Bár azóta már az otiban rendel. Nagyon rendes, figyelmes, kedves. Én csak jót tudok róla mondani, jó lenne ha minden orvos ilyen lenne. Emberként kezeli a betegeket nem darabként. Aranyosin kívül még Dr.Deli Tamás az akiről ugyanezt el tudom mondani. Ő volt bent amikor szültem, de akkor megfogadtam, hogy a következő szülésemnél is őt szeretném hogy bent legyen. Csak ajánlani tudom mind a két orvost.
2011. márc. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!