Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges az, hogy nemvárt...

Lehetséges az, hogy nemvárt napja után kb 10-11 nappal mutasson pozitívat? Volt így bármelyikőtök, hogy csak nagyon sokára lett pozitív?

Figyelt kérdés
Kinek mennyi volt az elmaradt napok száma?
2011. jan. 3. 10:19
 1/7 anonim ***** válasza:
A terhességi teszt a baba fogantatása után kb két héttel lesz pozitív. Ha késői ovulációd volt, akkor teljesen természetes, hogy csak jóval az elmaradt vérzés után lesz pozitív a teszt. Ilyen egyszerű.
2011. jan. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Mónika87 ***** válasza:
Szia,nekem 12 napot késett novemberben.Teszteltem de negatív lett.Decemberben próbálkoztunk,nem jött meg,ma vagyok a 39-dik napon és reggel pozítivat teszteltem!:)Szerintem már ki kellene mutatnia,de azért szurkolok neked!
2011. jan. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Gratulálok Neked!!!! Én ma a 41.napon vagyok, a reggeli tesztem érvénytelen lett.... majd szerdán tesztelek újra. mióta abbahagytam a fog.gátló tablettát 32-34 napra "beállt" a mensim. mostmár a 34.naphoz képest késik 7 napot. szerinted/szerintetek van esélyem még + tesztre???
2011. jan. 3. 11:29
 4/7 A kérdező kommentje:
kedves utolsó , novemberben egyáltalán nem jött meg és már terhes voltál vagy 12 nap után megjött és decemberben próbálkoztatok újra? ne haragudj az értetlenkedésemért :)
2011. jan. 3. 11:30
 5/7 Mónika87 ***** válasza:
Novemberben 12-napos késéssel,26-án jött meg,7napig volt meg.Azóta nem jött meg,január 3-án teszteltem,és pozitívat teszteltem.
2011. jan. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Mónika87 ***** válasza:
Én fogalmaztam rosszul:)Öszintén nem tudok mit mondani,mert nekem is volt így,de akkor túlságosan is elbiztam magam!De szoritok neked!
2011. jan. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát még mindig nem jött meg, már 11.napja hogy késik....... hétfői teszt negatív :((
2011. jan. 5. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!