Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szilveszteri piálás / lehet,...

Eszo kérdése:

Szilveszteri piálás / lehet, hogy van baba. Mit tennél?

Figyelt kérdés

pont szilveszterre, vagy jan elejére nem várom..

nem tuti, hogy van baba..sőőt..valószínű most sincs..de készülök szilveszteri buliba..

ha iszom alkoholt azzal ártok a nem biztos, hogy létező babának?

úgy tudom van vmennyi idő,amikor még nincs olyan kapcsolat az anya és a baba szervezete között..


szóval szerintetek?


nem vagyok alkesz vagy ilyesmi, de nagy buli lesz...


2010. dec. 30. 20:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
37%

Igyál nyugodtan. Ilyenkor ez még nem okoz gondot. Nekem már késett, mikor buliztam, és jókat ittam. Csak mivel előtte hónapban is késett, nem vettem fel úgy, hogy ez jel. Mikor kiderül utána már persze nem volt ilyen. De semmi gond nem történt. Úgyhogy ha pezsgőzöl meg borozol, semmi bajod nem lesz.

Jó szórakozást!

2010. dec. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
54%

Vegyél tesztet

Most elmesélem az én történetem és akkor lehet fújjogni

Nem vártam a babát, csak úgy jött, szülinapom volt és nagyon berúgtam, 2 hét múlva kiderült hogy 5 hetes terhes vagyok, szóval terhesen ittam. azóta 1 éves a lányom és makk egészséges

Ezzel nem arra akarlak bíztatni hogy igyál, csak elmeséltem

2010. dec. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

köszike csajok!


megnyugtattatok :-)


holnap buliiiiii

2010. dec. 30. 21:42
 14/19 anonim ***** válasza:
Jó mulatást :)
2010. dec. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

én csinálnék egy tesztet és ha negatív, akkor innék.

Jó bulizást.

2010. dec. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Szia! Teszteltél? Kíváncsi vagyok ;)! Én vagyok, aki hasonló cipőben jár. Én 5-én fogok tesztelni, ha addig nem jön meg.
2011. jan. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

nem teszteltem..buliztam, jól éreztem magam..ma pedig ( hétfő reggel - 2 napos késéssel ) megjött :-((


sebaj, majd legközelebb!

2011. jan. 3. 07:35
 18/19 anonim ***** válasza:
Én vagyok a kíváncsiskodó. Sajnálom. Én mindig úgy vagyok vele, hogy új hónap új esély. Kívánom, hogy mielőbb baba költözzön a pocakodba :)
2011. jan. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Kedves KÍVÁNCSISKODÓ!


köszi szépen a jó kívánságot! remélem igazad lesz! :-)

Neked is minden jót!

2011. jan. 4. 11:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!