Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szilveszteri piálás / lehet,...

Eszo kérdése:

Szilveszteri piálás / lehet, hogy van baba. Mit tennél?

Figyelt kérdés

pont szilveszterre, vagy jan elejére nem várom..

nem tuti, hogy van baba..sőőt..valószínű most sincs..de készülök szilveszteri buliba..

ha iszom alkoholt azzal ártok a nem biztos, hogy létező babának?

úgy tudom van vmennyi idő,amikor még nincs olyan kapcsolat az anya és a baba szervezete között..


szóval szerintetek?


nem vagyok alkesz vagy ilyesmi, de nagy buli lesz...


2010. dec. 30. 20:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Irány reggel a DM: vegyél 2-féle tesztet, tesztelj mindkettővel (h tuti legyen) és akkor megtudod, h szabad-e inni.
2010. dec. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
49%
Ha egész este iszol egy vagy két pohár bort vagy pezsgöt, azzal nem ártasz, de ennél több lehet, hogy árt - attól függ, hogy mennyi idös lenne a baba. Nem szükséges szilvesztekor sem berugni, anélkül is lehet jól érezni magad. Igyál inkább üditöket, az biztos, hogy nem csinál bajt.
2010. dec. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
43%
Ha mértékkel iszol,akkor nem árt sem most,sem később a magzatnak. Ez csak újabb mánia,hogy minden árt.
2010. dec. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

köszi, megnyugtattatok..

nem biztos, hogy teszt még kimutatná..szóóval..


persze én sem akartam full részegen fetrengeni, csak kis pezsgő + bort inni..


ha minden igaz 18-án volt a pé-m, szóval 2 hetes lenne..vagyis ha menzi 1. napját nézzük, az dec 6-án volt..mindenképp elég friss :-)

2010. dec. 30. 21:03
 5/19 anonim ***** válasza:
52%
Max. 2 pohár bor vagy pezsgő nem árt, de ezen kívül még ihatsz alkoholmentes koktélt vagy üdítőt is. ;)
2010. dec. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj tesztet. Amíg negatív addig akár terhes vagy akár nem, nincs meg a kapcsolat az anya és a zigóta közt, tehát nem ártasz az alkohollal a fejlődő babának.
2010. dec. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
A teszt még nem valószínű,hogy kimutatná.Én inkább alkoholmentes pezsgőt innék.
2010. dec. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
83%
Hát én elmondom neked, hogy kb. 5 hetes terhes lehettem, nem tudtam még róla (mármint nem is sejtettem, hogy terhes lennék), amikor elmentem koncertre, megittam nagyon sok sört, meg ketten a barátnőmmel egy üveg sárgadinnyés vodkát. Egy héttel később derült ki, hogy kisbabám lesz. Utána természetesen nem ittam alkoholt (csak egyszer egy deci bort), és a világon semmi baj nem lett a "féktelen mulatozásomból" :) Okosan rendezte ezt el a természet, ilyenkor még tényleg nem úgy jutnak át a dolgok, mint a terhesség későbbi szakaszában.
2010. dec. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
74%
Szia. Szerintem semmi hatással nincs még ilyen fiatal terhességre, ha iszol. Én nem tudtam, hogy terhes vagyok, és féktelenül buliztam alkohollal és "egyéb" dolgokkal kb. 10 nappal peteérés után, szilveszterkor, de semmi baja nem lett a babának. Már 7 éves elmúlt, és rendben van. :) Jó szórakozást!
2010. dec. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járunk. Nekem dec.8-án volt meg utoljára és a p.é.-m dec 22-én volt (tutira, mert orvos nézte). Lerészegedni biztos nem fogok, de szerintem is egy pár pohár bor belefér.
2010. dec. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!