Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 11dpo-nál merjek tesztelni?

11dpo-nál merjek tesztelni?

Figyelt kérdés
Ultrahangos követéssel tutira tudom, hogy mikor volt a peteérésem és kaptam Choragon injekciót is....
2010. dec. 28. 19:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez nem merés kérdése. De 11. DPO-nál csak igen kicsi az esélye, hogy + lesz a teszt. Nem fogod tudni, hogy azért - mert nincs baba vagy azért - mert túl korán csináltad.
2010. dec. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
van akinek már kimutatta ilyen korán a "helyzetet".ha gondolod tesztelj...ird majd meg
2010. dec. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
30%
ne haragudj de vicces a kérdésed kicsit. lelőnek vagy mi ha tesztelsz? miért ne tesztelhetnél? csak ne lepődj meg, ha negatív, és ne nyiss holnap új kérdést, hogy "negatívat teszteltem 11. dpo-n, de attól még lehet baba?"
2010. dec. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

23:22-nek üzenem, hogy menj a fenébe ha nem érted a kérdésemet....és ha kérhetném gúnyolódj máson!!!!!!

Nem vagyok tizenéves tudatlan kiscsaj....csak jól esett volna egy két olyan hozzászólás olyantól akinek már volt hasonló tapasztalata:-(( mert ebben a szakaszban (amikor csak várunk és várunk, reménykedünk és imádkozunk hogy Istenem add hogy most!!!) minden vélemény segítség:-)))

Na a te hozzászólásod nem ez a kategória!!!

2010. dec. 29. 11:04
 5/11 anonim ***** válasza:

Merhetsz, csak készülj fel lelkileg minden eshetőségre. Én másfél hete tesztetem 10. dpo-on és nagyon halványan, de pozitív lett. ;)

Szorítok Neked!

2010. dec. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

én 12. dpo-n teszteltem nagyon-nagyon-nagyon halványat, 25-ös medilabbal...ennek már 90 napja;)

14+4 hkm:)

2010. dec. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszönöm lányok:-)
2010. dec. 29. 12:08
 8/11 anonim ***** válasza:
teszteltél?
2010. dec. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
23.22 vagyok. először is nem megyek a fenébe, mert ez egy nyilvános oldal, ergo nem te fogod megmondani itt legyek vagy sem. másodszor semmi gúnyolódás nem volt, ha nem megy az értő olvasás, nem gyereket kellene akarnod, hanem visszaülni az iskolapadba. harmadszor kérdezz úgy, hogy valakinek lett-e pozitív a 11. napon, de ne ilyen baromságot, hogy merd-e. Negyedszer, tudom mit érzel, sokan átesünk rajta, de ez a "merjem-e" hülyeség, és ezt te is jól tudod. amint írtam, és szerintem semmi sértő nincs benne, tesztelj, aztán majd kiderül, ugyanis írhatják itt neked ezren, hogy nekik a 11. napon pozitív lett, ha neked nem lesz az. mivel nincs két egyforma ember, tehát lehet, hogy neked majd a 20. napon lesz pozitív. addig meg kár a tesztre kidobott pénzért. tudod, szokták mondani, ha ott van a baba, az ott lesz öt nap múlva, meg 20 nap múlva is, ha nem nem, akkor tesztelhetsz naponta, akkor sem. Azt hogy nem vagy tizenéves, gondoltam. Hogy nem vagy tudatlan, azt már a reakciód alapján nem gondolom. csá
2010. dec. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
hogy te mekkora türhő vagy:-)))))
2010. dec. 29. 19:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!