Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit lehet ez? Segitettek?

Mit lehet ez? Segitettek?

Figyelt kérdés
az utolso menszim elso napja december7-en volt!!!normalis volt!!!szoval a tegnap elott el keztem pecsetelni,verezni,utana meg csak barnazni!!!a tegnap reggel el is mult,legalabb is en azt hittem!!!mert ma delutan mar megint el kezdtem barnazni!!!mitol lehet ez?meg van a kovetkezo menszimig,mert csaj Januar6-7re nem varom!!!meg soha nem fordult elo velem hogy pecsetelo verzesem legyen es hogy barnazzak a ciklus feleben?szerintetek lehet terhesseg?
2010. dec. 25. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:
szia.Hány naposak a ciklusaid???sztem inkább ovulácios vérzés,barnázás van csak.van esetleg ovu teszted?csinálj ha van.Irj majd.Vick
2010. dec. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
29-30 naposak!!!azert nagyon furcsa mert nekem meg soha nem volt barnazgatasom a ciklus felidojeben!!!
2010. dec. 25. 18:45
 3/4 anonim ***** válasza:
ovulacio, szerintem, en felidoben barnaztam 1 napig egy nagyon picit.
2010. dec. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
elsö vagyok.sztem pedig tuti az volt.
2010. dec. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!