Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fehér pecsételgetés, elég...

Fehér pecsételgetés, elég sűrű, de nem sok - peteérés és menszi között, mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Aki tapasztalt vmt beágyazódáskor, az barna pecsételés volt?
2009. jan. 24. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

szia.

Nem elkeseríteni akarlak de a fehér pecsételgetés inkább mensire utal mint beágyazódásra de ez sem törvényszerű , és kívánom hogy baba legyen .

Hányadik napon vagy?

2009. jan. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Még kb 8 napom van mensziig! De azért köszi a választ! ;)
2009. jan. 24. 18:55
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

akkor ha jól számolom a 20. napon vagy és ha te vagy a kivétel akkor lehet beágyazódás , mivel valakinek fehér , valakinek barna valakinek semmi jele nincsen de remélem neked a babót jelzi , szerintem egy érzékeny tesztel tesztelj egy hét múlva és írd meg az eredményt , de szorítok a + tesztért.

Első voltam.

2009. jan. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást! Úgy lesz!
2009. jan. 24. 19:00
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem amikor babás lettem az lett a furcsa hogy mensi előtt kb 1 héttel ismét előjött a fehér folyás! Van akinek ez a mensit jelzi, de sok esetben lehet baba miatt is mint nálam. Hozzáteszem, nekem mensi előtt soha nem volt fehér folyásom, ezért lett gyanús a dolog:)
2009. jan. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Teljesen egyetértek az utolsó válaszolóval. Mindíg azt kell figyelni, hogy a te tested a megszokottól eltérő dolgokat produkál, vagy nem. Nekem szokott mensi előtt fehér folyásom lenni, de amikor sikerült a baba, akkor teljesen elmaradt!! Ugyanez a hőmérsékletre is igaz. A többiekéhez nagyon alacsony volt a mensi előtt, de az enyémhez viszonyítva az egekben volt. Ezekből tutira tudtam, hogy eljött a mi időnk. Ráadásul a mensi napjától 1-2 napig még émelygésem is volt.

Figyeld csak a tested, elárul mindent!!!

2009. jan. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!