Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon terhes anyu? Mert nekem...

Vajon terhes anyu? Mert nekem nem szól az egészről semmit.

Figyelt kérdés

A szekrényében bukkantam rá véletlenül a terhességi kazettára. Pont ilyen: [link]

Mikor megnéztem a kazettát, 2 csík volt rajta. Egy kék és alatta egy piros. Ez "elvileg" terhességet jelent. A dobozra a kazetta kék csík és piros csík nélkül van felrajzolva. Ha tényleg így volt a dobozba is de már van ott egy kék csík meg egy piros csík akkor anya terhes???

Várom nagyon nagyon nagyon a válaszaitokat! Köszi előre is! nagyon örülnék ha tényleg terhes lenne anyum :))))))


2009. jan. 24. 16:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

de édes vagy!!!

igen,valószínű hogy végre lesz tesód.de szerintem ne kérdezz rá.hagyd meg anyukádnak azt az örömöt hogy közölhesse veled.biztos tudja hogy szeretnél tesót.szerintem már el is tervezte hogyan mondja el neked.ne húzd keresztbe.sokkal nagyobb lesz az öröm ha meglepetésként mondhatja.majd írj!

2009. jan. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, én is 14 voltam, mikor az öcsém megszületett! Annyira jó ilyen idősen kistesózni! :)

Mindenből ki tudtam venni a részem, fürdetés, pelenkázás, tejbegrízfőzés...

nagyon jó lesz neked, mert felkészülsz a saját babás időszakodra, én is így vagyok vele, most várjuk az első babát, de "képben vagyok" sokmindenben, ami nem lenne így, ha nem babáztam volna 14-15 évesen.

Azóta 12 éves, de még mindig nagyon jó, együtt szoktunk múzeumba menni, sokat segít, amiben tud (pl elkísért a közértbe, mikor nem tudtam egy liter tejet se felemelni a hátfájásomtól)


Azt javaslom, várd meg, míg anyukád hozza szóba a témát. Aztán lepődj meg nagyon!

majd írd meg, mi a helyzet, és minden jót kívánok nektek!!!

2009. jan. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Felhoztam neki tegnap a témát...azt mondta, hogy dehogy terhes, régi teszt már az!!! Érdekes...máskor nem is láttam...mostanába beszéltünk ilyen tesós dolgokról..és azt mondta h már régen ki akarta dobni. Valószínűleg csak füllentett, mert ha ki akarta volna dobni, akkor miért láttam meg először az éjjeliszekrényébe? Addig semmilyen szekrénybe se láttam, mert szerintem csak nemrég vette! Gondolom 14 éve (amikor velem volt terhes) még nem volt ilyen márkájú terhességi teszt...de amúgy látszott rajta, hogy ciki helyzetbe volt mikor megkérdeztem...szerintem tutira lesz, de mind1, pár hónap mulva úgy is meglátnám xD
2009. jan. 25. 18:06
 14/14 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyon aranyos vagy! Az én kislányom 7 és fél éves volt, mikor a kistesója már a pocakomban volt. Először mikor hallott fél füllel a kistesó témáról, ő is rákérdezett, hogy tényleg lesz-e kistestvére. Én még nem akartam elkiabálni, hiszen az első 3 hónapban bármi megtörténhet, így én is hamukáztam, szóval nem mondtam meg egyértelműen, hogy jönni fog a kistesó. Tudod, nem akartam, hogy esetleg csalódás érje, hiszen nagyon érzékeny kislány. De utána elárultam boldogan neki, hogy igen, tényleg lesz kistesód. Nagyon boldog volt és én is, hogy végre őszintén beszélgethetünk róla. Szerintem most egy ideig ne kérdezősködj anyukádtól, várd meg, míg ő maga mondja el neked. Lehet hogy még korainak tartja. Gondolom, most ő is zavarban van, pedig ha tényleg terhes, biztos boldogan elmondaná neked. Majd ennek is nem sokára itt lesz az ideje biztos. Szurkolok neked, hogy mielőbb megtudd, mi a helyzet és boldogan figyelhesd hétről hétre, hogy növekszik anyu pocija! Addig türelem.
2009. jan. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!