Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon terhes anyu? Mert nekem...

Vajon terhes anyu? Mert nekem nem szól az egészről semmit.

Figyelt kérdés

A szekrényében bukkantam rá véletlenül a terhességi kazettára. Pont ilyen: [link]

Mikor megnéztem a kazettát, 2 csík volt rajta. Egy kék és alatta egy piros. Ez "elvileg" terhességet jelent. A dobozra a kazetta kék csík és piros csík nélkül van felrajzolva. Ha tényleg így volt a dobozba is de már van ott egy kék csík meg egy piros csík akkor anya terhes???

Várom nagyon nagyon nagyon a válaszaitokat! Köszi előre is! nagyon örülnék ha tényleg terhes lenne anyum :))))))


2009. jan. 24. 16:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
5%
Ezt kicsit máshova írtad a fórumban, mint ahova tartozik!!! először is, honnan tudod, hogy mostani a teszt, amit nézegetsz??? Másodszor, a kutatás nem szép dolog! Biztos oka volt, hogy ő azt eltette!! Amúgy ahogy írtad, igen, elvileg terhességet jelenthet! De ezt inkább vele beszéld meg:-)
2009. jan. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem kutatok, hanem kíváncsi vagyok. A teszt azért lehet mostani, mert mostanság beszéltünk ilyen tesó témáról anyával és az pl. 1 héttel ezelőtt még nem volt ott. Amúgy ha tényleg igazad van, akkor örülök! :D de majd megkérdezem tőle is ha lesz bátorságom. xD
2009. jan. 24. 16:46
 3/14 anonim ***** válasza:
91%

Ha ket csik van, akkor terhesseget jelent, de nem mered megkerdezni tole? Kerdezzel ra, es kesz. Kezdd el, aztan majd o folytatni fogja.

Ha felsz, akkor hagyd, majd meglatod terhes e. Lehet, hogy nem is akar o mar babat, ezert nem koti az orrodra, mennyi idos vagy kis draga?

2009. jan. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Kozben irtal, mikozben en is irtam neked az elobb.

Anyukad is orulne, akkor ugye? Es te is, hat akkor remelem osszejott a baba, es jo babazast neked, mennyi idos vagy, es lany vagy fiu? O lenne az elso tesod neked?

2009. jan. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
De akar babát mindig azt mondja hogy ne tőle kérjem a tesót, hanem apának könyörögjek. am. 14 éves múltam
2009. jan. 24. 16:49
 6/14 A kérdező kommentje:
amint mondtam 14 éves vagyok és lány vagyok és nincs tesóm
2009. jan. 24. 16:50
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Tudod azt mondják, hogy a 10. hétig még bármi lehet. Nekem is van egy barátnőm, 2 hetet késett neki, tesztelt, pozitív lett, aztán el is ment a babája. Pedig már mindenkinek elújságolta. Az elején nagyon gyakori a spontán vetélés, ezért jobb, ha az ember nem kürtöli szét. Lehet, hogy anyukád is ezért vár még a hírrel. Vagy el akar menni orvoshoz, hogy az mit mond.
2009. jan. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
De aranyos.Igen az elottem szolonak igaza van.Hadd csak anyudra majd o elmondja mindenkinek amikor jonak lassa.En azert szoritok neked h legyen kistesod :)
2009. jan. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
En is szoritok neked, hogy legyen kistesod! Majd irjal, hogy mi lett, mikor szolt anyukad. Most csak gondolj ra, hogy lesz tesod, es akkor biztos lesz is. Aranyos vagy nagyon. Anyukad akart babust, apukad nem, igaz?
2009. jan. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Akárcsak magam és a lányom esetét olvasnám. :-)

Ő is megtalálta a tesztemet, ami pozitív volt. Mikor megtudtam, hogy pozitív, már mondogattam Neki, hogy de jó lenne egy tesó és szeretnék babát. Ő persze hitetlenkedett, mert az apja nem szeretett volna.

Védekezés mellett lettem terhes, így nekünk is meglepi volt.

Én azért nem szóltam mindjárt a teszteléskor, hogy baba lesz, mert várni szerettem volna a 12. hétig.

Mikor megtalálta a tesztet, akkor bevallottam és nagyon örült. Apa is nagyon beleélte már magát. A lányom mindenkinek elmondta a suliban...tanároknak, diákoknak.

Aztán a 9. héten elvesztettük. :-(

Borzasztó volt mindenkinek elmondani, mikor érdeklődtek a hogylétem felől. És a lányomnak még szörnyűbb lehetett ugyanezt átélni.

Szerintem ha anyukád valóban babát vár (ami elég valószínű), akkor csupán ettől szeretne megkímélni.

Anyukádat megkérdezheted, hogy babás-e, hiszen ha már így alakult Rád is tartozik. De tartsd tiszteletben az eredeti tervét, hogy nem mondjátok el senkinek.

Reméljük minden rendben lesz és együtt örülhettek majd mikor a kistesó megszületik!

2009. jan. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!