Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a gyakoribb terhességkor,...

Mi a gyakoribb terhességkor, hogy van tünet a nem várt mensi előtt, vagy, hogy az elmaradt mensi után jelentkeznek csak a terhességi tünetek?

Figyelt kérdés

Tapasztalatokat várnék, ki hogyan élte meg a terhesség elő heteit.

Köszönöm előre is a válaszokat.


2009. jan. 24. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
A menses elmaradásáig nem igazán vannak klasszikus terhességi tünetek, azok ugyanis a elsősorban a HCG termelésével függne össze. Az igazi terhességi tünetek úgy az 5-6 hét körül jelentkeznek, ami a szinte semmitől elkezdve elég tág skálán mozognak. Én a 21. hétig dolgoztam, úgy hogy napi 100 kilométert ingáztam, minden különösebb gond és probléma nélkül. Igazából csak azért hagytam abba akkor, mert a család aggódott elsősorban a közlekedés miatt.
2009. jan. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az volt gyanús, hogy tiszta olyan volt, mintha meg akarna jönni. El is sirattam az adott hónapot. Aztán három napig folyamatosan olyan volt, mintha meg akarna jönni (amúgy kb. fél napig szokott tartani nálam ez az érzés). Nekem más nem volt.
2009. jan. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az első gyermeknél nem érezni még a tüneteket intenzíven beágyazódás előtt. A legelső tünetek: mell érzékenysége, feszül, viszket ez lehet egyben vagy külön is, (nekem fáj), majd a nemvárt mensi napján émelygés, hányinger, a szaglás erősödik, mindennek , ami eddig nem volt feltűnő erősebben érzed a szagát, ami lehet újabb hányingert produkál és a székrekedés is gyakori, esetleg még a gyakori vizelési inger. De ezek csak tényleg a 4 hét körül! (a mell előbb)
2009. jan. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a melleim kezdtek el fájni egyre jobban 3-4 nappal a nem várt menzi előtt.
2009. jan. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!