Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az ovuteszt mindig 2 csikos...

Az ovuteszt mindig 2 csikos és akkor erösebb ha magas az LH szint?

Figyelt kérdés
vagyis nem tudom mikor kellene tesztelnem de nem birtam és csinaltam egyet ami két egyforma csikot hozott .
2010. dec. 22. 22:09
 1/3 Grófházy ***** válasza:

attól függ,hány naposak a ciklusaid.


A biztos eredmény leolvasásához 10 perc szükséges.


POZITÍV EREDMÉNY: Ha két vonal látható és a teszt sávban lévő vonal sötétebb, mint a kontroll sávban lévő, akkor az ovuláció valószínűleg 24-36 óra múlva bekövetkezik.


NEGATÍV EREDMÉNY: Ha két vonal látható és a teszt sávban lévő vonal világosabb, vagy ugyanolyan szín, mint a kontroll sávban lévő, vagy a teszt sávban nincs vonal, akkor nem mutatott ki LH-csúcsot.


ÉRTÉKELHETETLEN: Ha a kontroll sávban nincs vonal, ez esetben új vizsgálatot kell végezni.

2010. dec. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Grófházy ***** válasza:

a tesztelés ideje:

28 napos ciklus esetén 11.nap

29-nél:12.nap

30-nál:13.nap stb

nekem 30-31 naposak a ciklusaim és a 17 vagy a 18. napon szokott naggyon pozitív lenni

2010. dec. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha két egyforma, az elvileg +, de ha most csinálod először, akkor csinálj holnap is, mert lehet, hogy még erősebb lesz a tesztcsíkod. Na az az igazi + ovuteszt, legalábbis sokaknál. Ez a teszttől is függ. Most így látatlanba, a tesztedet +-nak gondolom. Nagyjából végig van 2 csík a ciklusban, de jóval halványabb a T, mint a C, van amikor szinte láthatatlan.
2010. dec. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!