Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok! Van olyan aki hétfőre...

Lányok! Van olyan aki hétfőre nem várja?Mikor lehet legkorábban tesztelni? Jó tünetek?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat előre is.
2009. jan. 23. 22:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen azt javasolnám, hogy ne tesztelj előbb! Így elkerülheted a felesleges csalódást! Én a helyedben legkorábban kedd reggel tesztelnék. Kitartás! Reméljük, úgy lesz, ahogy szeretnéd! :)
2009. jan. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is hétfőre nem várom, de nekem már mintha jönnének a mensi tünetei. Alhasi fájás pl. Szóval lehet hogy nincs szerencsém. De ha hétfőn nem jön meg, kedd reggel tuti hogy tesztelek egyet. Akkor már esetleg ki kell hogy mutassa.
2009. jan. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ! :) Majd megirom kedden mi lett !
2009. jan. 24. 21:06
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok az, aki szintén mára nem várja. Eddig semmi jele, pedig ilyenkor már nagyon szoktam fájni:)

Szóval ki tudja. Ha ma semmi, akkor holnap teszt, megírom hogy mi lett.

2009. jan. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Utolsó levélíró voltam. Megcsináltam a tesztet reggel és negatív lett. Érdekes. Na sebaj, majd holnapután is tesztelek egyet, ha nem jön meg addig. Nálad mi a helyzet?
2009. jan. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Szia! Pedig én nagyon drukkoltam neked is !

Nekem még ma sem jött meg, de mivel a múlt hónapban is 2 napot késett ezért most nem tesztelek.

Alig birom ki,de csak pénteken vagy szombat reggel !

Majd megirom és te is irj, hogy milyen lett az újabb teszt ??

2009. jan. 27. 17:21
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Megcsináltam a tesztet. Negatív lett és egy kis rózsaszínű cucc is jött, ami nálam a mensi előjele szokott lenni. Érthetetlen, annyira úgy éreztem...

De akkor ezek a furcsa rosszullétek (émelygés-hányinger) mitől voltak? Na mindegy, most szomorú vagyok, mert már nagyon beleéltem magam. Következő hónapban óvatosabb duhaj leszek. Nálad mi a helyzet?

2009. jan. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Szia ! Nálam még semmi, de szerintem nekem is megjön mert olyan érzésem van. Tesztet NEM csináltam még mert múlt hónapban 3 csináltam és mind csalódás volt :(((

Egyébként nálam is van és volt is hányinger a cicim is fájt most az sem ! Milyen tesztet vegyek ?? Meg kellene holnap csinálnom csak félek,de te biztos tudod milyen érzés.

Mindenképp megirom mi lett velem :)))

2009. jan. 29. 16:51
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Rendben. Várom a jó híreket:) Szorítok neked, pontosan tudom, hogy mit érzel. Bár tudod mi a fura? Hogy én annyira biztos voltam benne, hogy pozitív lesz a teszt, hogy igazából nem rágódtam azon, hogy mi lesz, ha nem is vagyok terhes. Olyan tüneteim voltak (és még mindig vannak) amilyenekkel még nem találkoztam. Lehet hogy megtermékenyült a petét, csak nem tudott beágyazódni...Olvastam erről tegnap. Ilyenkor késik kicsit a mensi és annyi. Mivel nem tudott beágyazódni, hcg-t sem kezd el termelni a szervezet, így legalább a teszt negatív. Mert valljuk be, az a legrosszabb, ha pozitív a teszt, és aztán mégis megjön...

Akkor mindenképpen írj.

2009. jan. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Szia !


Ma délelött már nem birtam tovább és elrohantam a gyógyszertárba tesztet venni.

Nagyon Boldog vagyon mert : POZITIV az én rózsaszin két kis csikom!! :)))

Nálunk ő lesz a 4.baba van már három kislányunk : 12,10,6 évesek !Nagyon várjuk őt is ::))

2009. jan. 30. 13:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!