Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az együttlét után mikor lehet...

Az együttlét után mikor lehet legkorábban tesztelni? Mikor lehet tüneteket észleni?

Figyelt kérdés

Nem középidőben voltunk együtt(12 napja),ezért szeretnék már tesztelni.

A Lily teszt már mutathat valamit?


2009. dec. 30. 16:14
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
Nem. A menstruáció elmaradása után kb 3-5 nappal lesz leghamarabb pozitív
2009. dec. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
Szia! Nem, nem mutatna ki semmit. A legeslegszerencsésebbeknek is csak a nemvárt napján, max. 1 nappal előtte, de ez is lutri. Igaza van az előttem szólónak, meg kell várni a késést. Türelem! Lehet, hogy ott az újévi kisbaba! :))) Szorítok (persze, ha szeretnétek őt.)
2009. dec. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

De az még csak jövőhét pénteken esedékes.Az az együttlét utáni 21.nap!

Én eddig úgy tudtam,hogy az akció után 14nappal már termelődik a hcg,merthogy ennyi idő kell a beágyazódáshoz.Akkor rosszul tudom?

Valaki mondja már el ezt nekem,légyszi?

2009. dec. 30. 19:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem az Expect és a Pregnasens is kimutatta 2 nappal a nemvárt előtt. De mindenki más, inkább várj még szerintem is.
2009. dec. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja és jól tudod. A legérzékenyebb tesztek tényleg ki tudják mutatni kb. 14 nappal utána. De a Lily nem ilyen.
2009. dec. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A beágyazódás kb. 7-10 nap, ezután 3 nappal mutatható ki leghamarabb. Azért van ráírva sok tesztre, hogy 3 napos terhességet kimutat, - ezt a beágyazódástól kell számolni. De ha nálad már eltelt 21 nap, akkor is az ovulációtól kell számolnod, nem az együttléttől, hiszen csak akkor termékenyül meg.
2009. dec. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ebből igaziból csak az a lényeg, hogy tudod-e, mikor volt ovulációd, mert ahhoz kell adnod min. 10 napot, hogy kimutatható legyen. Az nem baj, ha előtte pár nappal voltatok együtt, mert a spermiumok kitarthatnak ovuig. Remélem, világos. Bocs, hogy ennyi részletben írtam le.
2009. dec. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!