Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A beágyazáskor hol helyezkedik...

A beágyazáskor hol helyezkedik el a méhszáj?

Figyelt kérdés
4 napom van még menzeszig, délután volt egy cseppnyi vér a WC papíron, és lent van a méhszájam. Soha nem szokott megjönni előbb.
2010. dec. 21. 21:23
 1/9 anonim ***** válasza:
fent van és zárt.
2010. dec. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Akkor ezek szerint biztos hogy nem beágyazódás, hanem előbb megjön a menzeszem... :(
2010. dec. 21. 21:29
 3/9 anonim ***** válasza:
31%
Én beágyazni reggelente szoktam és mindíg a helyén van a méhszájam.Neked vándorol a méhszájad?Lent van a méhszájad.Miért hol kellene lennie?Ne haragudj,de egyszerűen a kérdést sem értem.A méhszáj maximum nyílik ill. záródik,de vándorolni biztos nem szokott.De ha rosszul tudom nyugodtan javítsatok ki.
2010. dec. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Van olyan mikor alig éred el, és van amikor nagyon könnyen.

[link]

2010. dec. 22. 00:36
 5/9 anonim ***** válasza:
Azta,te otthon így vizsgálgatod magad!?Erről még nem hallottam.Nem semmi,hogy mire képes vagy egy kisbabáért.Én ezt azért már nem tudnám csinálni.De ha neked beválik ez a módszer!Jó babagyártást!
2010. dec. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem mensi előtt kb két nappal ereszkedik lejjebb, amikor babás lettem akkor is így volt, kb középtájon , oldalra behúzódva volt, el is döntöttem, hogy meg fog jönni, aztán egy napig pecsételtem, utána meg nem értem el már a méhszájat.
2010. dec. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem így szoktam magam vizsgálgatni, csak mivel olvastam róla így megnéztem. Szerintem ha az ember lefertőtleníti a kezét, nincs ezzel semmi gond. Kedves Utolsó, köszönöm szépen a válaszod... akkor lehet hogy még van reményem a babára :)

De ha nem akkor majd következő hónapban :)

2010. dec. 22. 13:26
 8/9 anonim válasza:
62%

Üdv!

Pedig a nőgyógyász is szokott önvizsgálatot javasolni, nem csak abban az esetben ha babát akarsz.

És a méhszáj igenis "vándorol" mozog a ciklus során...

Peteérés körül leszáll egy kicsit, könnyebben meg lehet érinteni.

Te pedig nyugodtan ágyazz csak az ágyba és tartsd meg a gúnyos megjegyzéseidet, amik cseppet sem segítenek senki gondján.

2010. dec. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
és amikor "vándorol" a méhszáj akkor ti is egy dudort v hólyagot éreztek ami hol oldalt hol középen van és mozgatható és néha nem érzőik?
2012. okt. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!