Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudom tesztet kell csinalni,...

Tudom tesztet kell csinalni, de erdekelne hogy mit gondoltok?

Figyelt kérdés

3 hete kesik... faj a hasam szinte allandoan, mintha meg akarna jonni. Ha eszem valamit utana nem erzem jol magam. Nem hanyok, nem vagyok kulonosebben erzekeny a szagokra. Viszont dohanyos vagyok, es kb 3 hete nem tudom elszivni a cigit. felek tesztelni, mert igy most bizakodom, hogy jon a baba. 8 honapja probalkozunk sikertelenul. Baj van a pajzsmirigyemmel. A doki azt mondta szeptemberben hogy elmeletileg ezzel a hormonszinttel teherbe eshetek, de azert gyogyszert cserelt...

Szerintetek? a gyogyszercsere kavart be, vagy jon a baba?


2010. dec. 21. 01:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
haaat en mindenkeppen tesztelnek a helyedbe lennek szerintem tobb mint valoszinu hogy terhes vagy:) nem undorodsz etelszagoktol? Mind a ket gyerekemnel undorodtam etelszagtol
2010. dec. 21. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
az nincs... annyira szeretnenk ha baba lenne... csak tudod annyiszor remenykedtem mar, es mindig csalodnom kellett... mindig hamar csinaltam tesztet, es utana meg is jott... most meg varok... nem jo ez sem tudom, de remenykedni akarok karacsonykor... szilveszterre meg megcsinalom a tesztet, ha addig meg kell a teszt..
2010. dec. 21. 03:37
 3/16 anonim ***** válasza:
Hát ha 3hete késik az elég sok.Ott már kell lenni valaminek.Én a helyedben csinálnék tesztet.Gondolom így is vigyázol magadra,de azért jó lenne tudni hogy mi van.Mert ha véletlenül nem baba akkor jó lenne szólni az orvosnak,na meg persze ha baba is van,de te tudod.Szorítok.Minden jót.
2010. dec. 21. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
3 hét után én is tesztelnék. Elhiszem,hogy félsz, de akkor is kellene derülnie, hogy van-e bent valaki! Pláne, ha dohányzol! Minél hamarabb le kell ugye rakni! Bár az már jó, ha nem tudsz rágyújtani!:) Tessék tesztelni!
2010. dec. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ez aztán az okos felfogás! reménykedsz feleslegesen esetleg, és így boldog lesz a karácsonyod? hogy nem tudod mi van? és ráadásul dohányzol? csinálj tesztet, és tedd le a cigit végleg! ha annyira akarsz gyereket, ez a minimum.
2010. dec. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Mi már több mint egy éve próbálkozunk.Gondolhatod mennyi negatív teszten vagyok túl :( Az semmiképpen nem jó,ha nem tesztelsz.A 3 hét az sok idő...Ha nem baba van akkor szólni kellene a dokinak...Lehet a gyógyszer kavart be...Amikor nekem késett én mindig egy hetet vártam utána teszt...Miveel mindig - volt elszomorodtam de legalább nem reménykedtem feleslegesen...

Szurkolok.

2010. dec. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ha három hete késik akkor már szívhangja is van a babának, tehát ideje venni egy tesztet és ha pozitív akkor irány a doki, hogy megnézze, hogy jó helyen van-e. Félsz a csalódástól elhiszem, de gondolj bele, ha teszt nega akkor hormongond van, és akkor is irány a doki, ha pozitív akkor pedig lehet nagyon örülni.
2010. dec. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ha negatív a teszt, és más miatt nem jön meg, akkor pont magad alatt vágod a fát, még később leszel terhes, jönnek az ünnepek, senki nem fog kivizsgálni, miért nincs bébi. Így még egy hónap ugrik. Ettől a tudattól boldog leszel karácsonykor? Mert ha legalább próbálkoznátok, akkor lenne esély.

Nekem is sokára jött össze a bébi, de minél hamarabb kiderül, ha gond van, annál hamarabb leszel terhes.

2010. dec. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat... igazatok van holnap megveszem a tesztet... a cigit mar letettem:)
2010. dec. 21. 23:08
 10/16 anonim ***** válasza:
Na csináltál tesztet?
2010. dec. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!