Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi az az aspedifikus reakció,...

Mi az az aspedifikus reakció, mert ezt írták a vérösszeférhetetlenséget mikor nézték a papíromra?

Figyelt kérdés
2009. jan. 23. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Utánanéztem a keresőben, és a mikrobiológiában sajnos nem jelent jót. Lehet, hiogy ellenanyagot termel a szervezeted a speram ellen?.. . :(

De ezt ne vedd készpénznek, én is csak utánanéztem.

Ha így van, akkor is ott van a lombik! Fel a fejjel!

2009. jan. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már 21. hetes terhes vagyok. Ellenanyag termelés is van a szervezetemben, de ezenkívül jelent valamit még? Vagy csak ráírták, hogy ellenanyagot termel a szervezetem és azt jelenti az aspedifikus reakció
2009. jan. 23. 13:53
 3/5 anonim ***** válasza:
jah, akkor igen. szerintem, csak ennyi. De a terhesség témában hátha valaki okosabb lesz! :)
2009. jan. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok túl okos a témában de ez nem az amikor a baba vércsoportja nem egyezik az anyáéval? Ha a párod pozitívos és te negatívos és a pici az apa vércsoportját örökli vagy legalább is pozitívos akkor lép fel ilyen reakció nem? A te szervezeted ellenanyagot termel az idegen vértipus miatt. Ugy tudom ez meg rendszeres kontrollal és bizonyos eljárásokkal kezelhető:D Ha a doki nem kért további lépéseket akkor egyenlőre csak várj és mindenképpen nyugodj meg. 16.00-ig még rácsöröghetnél legalább a védőnődre:D Boldog babavárást:D
2009. jan. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem itt, mert a védőnőm nem tudta mit jelent. Vicces nem? Én is így tudom, csak azt nem tudom de közben már sejtem, hogy szerintem csak azért írták rá idegenül is. De végeredményben szerintem ugyanazt jelent (aspedifikus reakció = vérösszeférhetetlenség)
2009. jan. 23. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!