Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem esek teherbe? A...

Miért nem esek teherbe? A ciklusaim 28-33naposak

Figyelt kérdés
24éves vagyok.Fél éve probálkozunk.Lehet hogy valamilyen hormonális problémám van?Csak mert mindíg pattanásos az arcom és a Bőrgyógyász is azt mondta hogy a hormonok miatt vannak.A pattanásaim nem érdekelnek már,hanem babát szeretnénk.Félek hogy ez a pattanást okozo hormon miatt nem esek teherbe.
2009. jan. 23. 12:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Menj nőgyógyászhoz, kérj ultrahangos vizsgálatot, valamint hormon profilt is!

Akkor abból majd kiderül van e valami baj!

2009. jan. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Orvos segít. Nem ijesztgetni akarlak, én is próbálkozom, már 9 hónapja. Nekem mostanság derült ki az ok, és bánom, hogy eddig is vártam. Nem szép dolog, de hazudj neki, mondd hogy egy éve dolgoztok a babán. Akkor biztos elküld kivizsgálásra. Lehet, hogy egy hónap alatt helyre is hozzák a "hibát". Sok sikert!
2009. jan. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

mindenkeppen menj nodokihoz, ha masert nem, baba elott erdemes egy rakszurest csinaltatni.


de ha mar ottvagy, csinal verkepet, megvizsgal teljesen, és o tud segiteni!

2009. jan. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Ha ebben a honapban sem sikerül akkor elmegyek a Nőgyógyászhoz.Nektek sok sikert!
2009. jan. 23. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!