Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vasárnap együtt voltunk a...

Vasárnap együtt voltunk a párommal és reménykedünk, hogy sikerült. Elvileg akkor volt peteérés, a hüv. Vál. Vizsg. Alapján. Viszont nem értem, hogy tegnap miért fájt a hasam alja, és a derekam egész nap? Elhúzódott a peteérés vagy ez már beágyazódás?

Figyelt kérdés
2009. jan. 23. 11:11
 1/4 A kérdező kommentje:
A menzim teljesen pontos szerencsére (28 nap), már nem is szoptatok, peteérésem van, tehát elvileg semmi akadálya a teherbeesésnek. Ez a fajta fájdalom akkor szokott lenni, amikor peteérésem van. Tegnap görnyedten tudtam csak néha menni, úgy fájt a hasam alja. A következő mensi kb. másfél hét múlva esedékes.
2009. jan. 23. 11:13
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem korai még a beágyazódás. A peteérés egy hosszabb folyamat, nekem van, hogy 2 napig is tart ez a nyúlós folyás, aztán átmegy krémes fehérbe. Az ovuláció lehet, hogy késett, de én is néha több napig is érzem a petefészkem szúrkálását meg a derék fájást! Ha ma is együtt lesztek, nem veszítesz semmit! Próbáld meg az ovutesztet!
2009. jan. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudunk olyan gyakran együttlenni mint szeretnénk, mert a párom gyakran utazik külföldre és mindig nagyon el kell találni a megfelelő, pont jó időpontot. Persze nem csak a babaprojectről szól a dolog :)
2009. jan. 23. 11:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha vasárnap volt a peteérésed, akkor már ez simán lehet beágyazódásos tünet, mivel az a 4-11 napon/ naptól van. Remélem sikerült máris!
2009. jan. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!