Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy a hüvelysavasság...

Lehet hogy a hüvelysavasság megölje a sperma nagy részét és ezért nincs baba?

Figyelt kérdés

Elnézést lehet furcsát kérdezek, de tudom hogy a hüvely savas ph-jú ami nem kedvez a spermiumoknak. Tudom a szeretkezésnél nem a méret a lényeg(és ezzel semmi problémánk nincs), csak mióta babát szeretnénk én kicsit aggódom, mert a férjem ejakulátuma igazából a hüvelyem elülső részére megy.

Van esetleg olyan tea vagy készítmény amivel kicsit csökkenthetném a savasságomat. Állandóan az kép lebeg a szemem előtt hogy a kiskatonák még a harc előtt elpusztulnak.


2009. jan. 23. 10:15
 1/4 anonim ***** válasza:
A hüvely váladéka, és ezáltal PH-ja is megváltozik, amikor peteérésed van,tehát emiatt ne aggódj ( már kihalt volna az emberiség, ha ezen múlna :-) Olyan viszont létezik, hogy a nő szervezete ellenanyagot termel a spermiumokkal szemben, ezt meddőségi kivizsgálás keretében egy egyszerű vizsgálattal ki lehet mutatni. Olyankor ha jól tudom, fél év gumiban szexelést javasolnak, hogy "lehiggadjon" a nő immunrendszere, vagy ha ez nem segít, akkor inszeminációval ( a spermát katéterrel juttatják a méhüregbe ) ez megoldható. De szerintem ne szaladj ennyire előre. Mióta próbálkoztok?
2009. jan. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Több mint egy éve. És előtte óvszerrel védekeztünk. Igazából már azért kérdeztem ilyen buta dolgot, mert ha nem jön a hőn áhított baba akkor az ember lánya már mindenre gondol...


Köszönöm.

2009. jan. 23. 11:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem buta a kérdésed, ne szégyenkezz miatta.

A savas PH lelassítja a spermákat, sőt van olyan, legalábbis olvastam, hogy valakinek a cervix váladéka átjárhatatlan a spermák számra. Ilyenkor inszemet csinálnak.


Ha aggódsz a PH miatt, van egy fajta síkosító, ami erre való, hogy a hüvelyPHt spermabaráttá varázsolja.

A neve Pre-Seed

kicsit drága, de az ember ilyenkor mindenbe belekapaszkodik, tudom tapasztalatból

2009. jan. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm.


Neked sok sikert ha baba van akkor pedig gratula.

2009. jan. 23. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!