Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor kezdjem el az LH-tesztel...

Mikor kezdjem el az LH-tesztelést? 28-32naposak a ciklusaim.

Figyelt kérdés
Ma vagyok a 13-adik napon.Mikor lehet peteérésem?Az jó ha kétnaponta szeretkezünk?Ne oldalakat adjatok meg,hanem hogy kinek hogy van.
2009. jan. 23. 09:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 27-28 naposak a ciklusaim. Én a tájékoztatóban írt 9. naptól kezdtem tesztelni, de a 13. napra elfogyott és mint kiderült az orvosnál a görbém alapján a 15. napon van peteérésem. másik tesztet nem vettem, mert elég drága. Ha ma vagy a 13. napon és 28-32 napos a ciklusod akkor valahol a 14 és a 18. nap körül kell lennie a peteérésednek. Vagyis a mai nap délután elkezdheted a tesztelést. Azt olvastam többekről hogy a csíkot óvatosan kettévágták és így több lesz. Vagy kettőnél próbáld meg is így ki fog tartani.
2009. jan. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia nekem is elég rendszertelen ezért vettem a tesz veszen 20db 2100ft és én a 11naptol néztem addig amig nem lett pozi!Nagyon változó mennyi lh teszt kell mert nekem mult honapban 16 napon volt peteérés , most meg 20 napon !Szerintem ennyiért nem drága egy honapra!!Remélem ez a honapom sikeresebb mert már várom az eredményt!!:))
2009. jan. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok!Szerintem jo a kétnaponta a szex ,mi is igy csináltuk ,de az eredményét jövöhéten szerdán talán látjuk! Sok sikert és kitartást!!!!
2009. jan. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Van tíz db tesztem,tegnap kezdtem el a tesztelést.Még csak a control vonal látszott,a tesztcsík nem.Melyik teszt a jobb?A kazettás vagy a másik?Szerintetek jó a ciklusom ha így jön meg?28-32.Fél éve probálkozunk.Sok sikert nektek,meg nekem is:)
2009. jan. 23. 09:42
 5/7 anonim ***** válasza:
szia! Szerintem jó a ciklusod csak 25 nap alatt és 35 nap feletti ciklus utal problémára.
2009. jan. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a tesztcsik a jobb , nem a kazis !!Teljesen jo a ciklusod , nekem 34 napos ,és volt peteérésem is .
2009. jan. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Most megnyugtattatok!
2009. jan. 23. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!