Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez jó sperma eredménynek...

Ez jó sperma eredménynek számít? Bár baktérium kitenyészett sajnos.

Figyelt kérdés

Térfogat: 4 ml

Ph: 8,2

Spermiumszám: 190 M/ml --> ez 190 millió?

Motilitás: 89%

Gyors progresszív: 88%

Lassú progresszív: 1%

Helyben mozgó: 0%

Nem mozgó: 11%

Normál morfológiájú: 76%

Kóros morfológiájú: 24%

Fejeltérés: 10%

Nyakeltérés: 4%

Farokeltérés: 10%

Baktérium tenyészett ki, erre cifran-t írt fel az orvos, utána kontrollra kell menni.

Egyébként a mennyiség és minőség jónak számít?


2010. dec. 20. 11:17
 1/7 A kérdező kommentje:
Enterococcus faecalis baktérium tenyészett ki. Most utánanéztem egy picit és azt írják róla, hogy nagyon ellenáll az antibiotikumoknak :(
2010. dec. 20. 11:29
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez jó eredmény!Nálunk 2M/ml volt,és a motilitás 90%.

A 19M az szuper!Nekünk 5 év alatt lett baba akevés sejtszám miatt,azt mondták jó lenne ha legalább 15-17M lenne,dehát nem volt.A baktériumra nem tudok sajnos mit mondani:(,de a többi eredmény jó.

2010. dec. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Hali

nekem ugyan nem a spermámban hanem a vizeletben tenyészett ki ez a baktérium faj, Unasyn 375mg gyógyszert kaptam rá napi 1szem, egy 1,5 hét asszem kellett neki mire elmúlt

2010. dec. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, hogy a Cifran fog-e használni. Napi kettőt kell bevenni 5 napon keresztül.

Szerintetek lehet, hogy ez a baktérium miatt nem esek teherbe már egy éve? Egy éve már benne lenne a párom spermájába? Engem nem tud vele megfertőzni? Nekem nem írt fel az orvos semmit.

2010. dec. 20. 12:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia nekünk baci mellett összejött a baba,de kétszer el is ment,mert megfertőzött a párom...legalábbis ezt mondták.Mostanra egyikünkben sincsen baci és pozitív lett a tesztem.Kíváncsi leszek megmarad-e a baba. Szerintem először gyógyuljon meg a párod és csak utána próbálkozzatok!Az eredmények amúgy szerintem nagyon jók.
2010. dec. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Januárban megyek átjárhatóságira, így már csak februártól reménykedhetek.
2010. dec. 20. 14:28
 7/7 anonim ***** válasza:
férjemnek sajnos 2,5 éve nem tudják kiírtani.mennyiség jó volt régen..az új eredmény tegnap lett meg.nincs hatóanyag a bacira amit kaphatna és nem kapott még.látóterenként 100-150 spermium és 30 % a motilis csak.én most adtam fel teljesen...
2013. ápr. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!