Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen idős terhességet mutat...

Milyen idős terhességet mutat ki a teszt?

Figyelt kérdés
2009. jan. 23. 07:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

En vagyok a masodik: Nekem December 17-ne ment el a babam. Mire korhazba ertem mar nagyon vereztem es megvizsgaltak huvelyi meg hasi uh-val es azt mondta a doki, hogy szepen kitisztultam, igy nem kellett muvi befejezes. Nekunk egy honapot mondott a doki. Azt mondta varjuk meg az elso mensit ami valoszinu eleg eros lesz (ez igy is volt) es utanna probalkozhatunk. A mensim ra pont 30 napra meg is jott, multheten. Jovohet vegen van pe-m, ha minden igaz es mindent bevetunk a ferjemmel. Remelem, hogy sikerul. Pont Valentinnapkor fogok tesztelni eloszor, hogy megtudjam sikerult-e. Nagyon sajnallom, hogy te is elvesztettel egy babat. Szivbol kivanom, hogy sikeruljon neked/nektek is minel hamarabb.

En is kulon koszonom a kerdezonek, hogy nem haragszik amiert egymasnak irogattunk. Remelem baba van a pocidban.

2009. jan. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szia! Én dec 30-án vetéltem el, ugyanaz a sztori, mint a Tiéd. Nem kellett kaparni, egy vérzés, és mehet a projekt! Nekem még nem jött meg...

Úgy tudom, hogy vetélés után hamar összejön a babó, drukkolok! Akkor ha mindketrőnknek úgy jön össze, ahogy tervezzük, akkor közel szülünk egymáshoz (már időben) :)


Kedves kérdező!

Ugye megírod, hogy mi az eredmény? Már nagyon izgulok ám... Jövök 5percenként ;)

2009. jan. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
még nem csináltam meg, majd reggel. De majd megírom az eredményt :))
2009. jan. 23. 10:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!