Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen idős terhességet mutat...

Milyen idős terhességet mutat ki a teszt?

Figyelt kérdés
2009. jan. 23. 07:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kimaradt menzi másnapján kimutatta,de van akinek csak 10 nap után mutatja ki.
2009. jan. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. :)
2009. jan. 23. 08:13
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
En ugy tudom, hogy az egy hetes terhesseget mutatja ki a beagyazodastol szamitva. Ezt onnan gondolom, hogy vettem egy digitalis terhessegi tesztet ami a hcg szintnek megfeleloen kiirja a terhesseg korat. Es a beagyazodastol kb. egy hetre jelezte ki, hogy terhes vagyok es megjelent rajta, hogy pont egy hetes. Elotte semmit nem mutatott ki pedig hiaba csinaltam, negativ volt. Igy visszaszamolva tenleg a beagyazodastol kb. egy hetre mutatta ki. Plusz minusz egy nap. De majd kivancsi vagyok mit irnak a tobbiek. Lehet volt akinel hamarabb is kimutatta.
2009. jan. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Hol lehet ilyen digi tesztet beszerezni és mennyi az ára? Jól hangzik, amit tud :)
2009. jan. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
:) Nem tudom, lehet kicsit türelmetlenebb vagyok most mint általában. :)) Nagyon szeretném ezt a babát :)
2009. jan. 23. 08:33
 6/13 A kérdező kommentje:
Szerintem is sokat tud, de biztos megvan az ára :)
2009. jan. 23. 08:34
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a nem várt előtti este kimutatta szép 2csíkosan. De előtte 4 nappal még nega volt.
2009. jan. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Masodik vagyok:

En kulfoldon elek es itt vettem (Anglia) Nekem azert kellett mert sajnos itt nincsen az elso trimeszterben anny uh mint otthon. Igy hetrol hetre tudtam kovetni ezzel, hogy emelkedik a hcg szintem igy tudtam, hogy nincs gond odabent. Mert minden heten kiirta, hogy 1, 2, 3 stb hetes terhes vagyok. Igy megnyugtato volt. De szerintem otthon, Magyarorszagon is nezz korul, biztosan ott is van mar. A neve clear blue digital. De ket fajta van az egyik kimutatja a heteket a masik fajtan meg csak egy mosolygos kis fej jelenik meg. Ugyhogy ha talasz akkor olyat vegyel aminek a dobozan rajata van, hogy kuimutatja a terhesseg idejet hetrol-hetre, ne a mosolygos kis fejet mert az csak sima teszt. Sajna nekem nem maradt meg a babam es a 8-dik heten ki is jelezte a teszt, hogy nem not semmit a hcg szintem. :( En innen gondolom, hogy eleg megbizhato. Az ara :17 font ketto osszecsomagolva. Hat ha minden hetre kell venni akkor sajnos havi 34 font.:(

2009. jan. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Kedves második. Nálunk sima clearblue van, ami egy pizitív jelet rajzol, ha baba van... Nekem is a 8. héten ment el a babám... :( Neked kellett művi befejezés? Mikor próbálkozhatsz újból?

Kedves kérdező! Ne haragudj, hogy ilyeneket beszélünk meg a kérdeésed helyén ;) Szívből remélem, hogy babás vagy és ahogy a többiek is írták, a koraterhességnél érdemes érzékenyebb tesztre beruházni, de egyébként mindenik kimutatja. Nekem egy kevésbé érzékeny is kimutatta a nemvárt másnapján, igaz, 2 órával a tesztelés után láttam meg a csíkot. Kitartás és türelem és remélem megosztod velünk ha jó híred lesz! :)

E.

2009. jan. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Semmi gond nincs ebből. Őszintén sajnálom a veszteségeteket! Ennél nincs rosszabb egy nő életében! Sok sikert a kis jövevényhez nektek és kitartást!!!
2009. jan. 23. 08:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!