Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kiderült a terhességem 7...

Kiderült a terhességem 7 hetes vagyok! A pém után 1 héttel már hányinger kerülgetett lehet az is a baba miatt volt? De ilyen korán lehetett

Figyelt kérdés
tudom ez már mindegy csak azokon szeretnék segiteni akiknek ilyen korán terhességi tünetei vannak ,hogy szerintem ezek szerint ilyen korán is lehetnek. pém után 1 héttewl volt hasszurka és utánna valo naptol hányinger. baba miatt lehetett szeritetek is?
2009. jan. 22. 17:07
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen! Baba miatt volt. Nekem is hányingerem volt a peteérés után 5 nappal! A párom meg is jegyezte, hogy csak nem...? :)

És igaza lett. :)

Gratulálok a babához!

szintén 7 hetes kismama

2009. jan. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is lehet, hogy már akkor értette a szervezeted, hogy itt vmi nagy változás lesz! Azért jó kivételeket is olvasni, amikor vmi nem úgy történik, mint a nagykönyvben! ;)
2009. jan. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

GRATULÁLOOOK!!!! :D:D:D


Szerintem lehetett, hisz akkor kezdett már beágyazódni. Lehet hogy a Te szervezeted gyorsabban termelte a hcg-t így lehetett a babától. Én abban az időben nagy mértékű fáradtságot éreztem és nem is értettem. Aztán a nem várt előtt kb 4 nappal már úgy fájtak a melleim hogy nem tudtam hason sem feküdni. Akkor volt gyanús... és aztán a teszt bebizonyította hogy tényleg baba volt. Aztán sajna nem maradt meg... de ez már az én történetem.

még1szer Gratula és boldog babyvárást! :)

2009. jan. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a jókívánságokat!!!!!


Nagyon Aranyosak vagytok!Remélem ezt a kérdést és a válaszokat sokan olvastál akik babát szeretnének!!Minden lehetséges!Tényleg van ilyen is hogymár beágyazodáskor érezni a hányingert és a többi tünetet

2009. jan. 23. 23:46
 5/9 A kérdező kommentje:
1 válaszolonak!!!!!Nekem is pont 5 nappal a peteérés után kezdett hányingerem lenni:)mostnéztem meg a naptárat:)
2009. jan. 23. 23:47
 6/9 anonim ***** válasza:
1. vagyok, és üzenek neked nagy-nagy mosolyt! :)
2009. jan. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

köszi szépen:))))))))))))))))))


neked állandoan hányingered van??nekem nem mindig van mikor evés után van mikor szagoktol amik lehet nem is éteznek csakl én érzem:) de van hogy csak ugy rámjön

2009. jan. 25. 12:35
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem, nekem sincs állandóan hányingerem.

Pl. ha hirtelen ottkintről bemegyek a konyhába, ahol rendszerint érzem az egész heti menü keveredését, akkor öklendezve rohanok ki. De van, hogy egyszerűen csak rámjön, és futok. :) Viszont a legtöbbször szag váltja ki, azt megfigyeltem. Kávét már 2 hete nem ittam, pedig az alacsony vérnyomásomnak hiányzik...

Minden napra jut egy kis ilyen idő, van hogy 20 perc, van, hogy csak 1. Ez ilyen. :)

Boldog babavárást!

2009. jan. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szia!igen nekem is:)))neked is boldog babavárást!
2009. jan. 26. 01:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!