Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezen ti sem láttok semmit...

Ezen ti sem láttok semmit ugye? Annyira elegem van a sok szellemcsíkból. (sírós-smiley)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


25 ös WONDFO szarság

10dpo délben csináltam:((


soha többet nem veszek vaterán, nekem mindig van rajta vagy folt vagy csík vagy bemélyedés:(


2010. dec. 18. 13:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

szia. én nem látok semmit, de amúgy miért délben csinálod? reggel kéne. Amúgy ezekben a vaterás tesztekben én se bízom meg, nekem is volt, pöttyös lett a csík helyén meg gyakran keletkezett rajta ilyen száradási csík, sose tudtam h most akkor mi van.

Ebben a hónapban is szórakozott, így vettem a patikában egy normálisat. Az másnap reggel rendes pozitív lett.

2010. dec. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nem látok semmit rajta.

De inkább azt fogadd meg hogy:

SOHA TÖBBET NEM TESZTELEK A 10. dpon!

Én mindig csak a nem várt napján teszteltem és mindig igaza lett a tesztnek. Soha ferdülés vagy szellemcsík, sem pöttyök, tankok, repülő fókák...

2010. dec. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Ne a 10. dpo-n tesztelj. A legritkább, ha valakinek pozitív lesz a 10. dpo-n, ráadásul délben, és 25-ös teszttel!

Még a nemvárt napján is lehet negatív a 25-ös teszt délben, nemhogy a 10. dpo-n!

Hová rohansz?

Ha ott a baba, ott lesz két hét múlva is, de addig folyamatosan stresszelsz a nega tesztek miatt. Minek? Ne csináld ezt magaddal!

2010. dec. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Engedd el magad, iszonyat rágörcsöltél erre a babatémára. Értem én hogy kell a tesó, de probáld kicsit elengedni ezt a témát, mert igy sosem lesz baba a pocakban!
2010. dec. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom a Wondfo 25-ös érzékenységű teszt. Én is azt használtam mostanság, és pozitívat mutatott a 13Dpo-n, előbb nem próbáltam. És ma vagyok a ciklus 37dik napján (20Dpo) és íme a mai teszt:

[link]

Szóval szerintem ez a teszt nem szar, sőt!

2010. dec. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

kedves utolsó!!nagyon köszönöm!pedig nekem mindig van rajta haloványan valami:(

a 13DPO s ról nincs képed???????megnézném:)

2010. dec. 18. 17:59
 7/15 anonim ***** válasza:

De van arról is!:))

[link]

2010. dec. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm!!!

örök hála!!! :))))))))) akkor kivárom a 13dpot

2010. dec. 18. 18:07
 9/15 anonim ***** válasza:

Szívesen, és pozitív tesztet kívánok neked is!:)))

Nálunk már szép lesz a Karácsony!

2010. dec. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
csináltál azota tesztet????
2010. dec. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!