Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha peteérés van, törvényszerü...

Ha peteérés van, törvényszerü hogy legyen barnázás is? mert nekem nem szokott lenni. Vagy akkor nincs is peteérésem? Ha mindig rendesen megjön, akkor biztos hogy van peteérés?

Figyelt kérdés
2009. jan. 22. 12:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Biztos, hogy nem törvényszerű a barnázás. A rendszeres ciklus nagyban valószínűsíti a peteérést, de nem jelenti azt, hogy biztosan van.
2009. jan. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én még peteéréskor soha sem barnáztam, de biztosan van peteérésem. (megemelkedik a hőm, és voltam UH-n is).
2009. jan. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
akkor megemelkedik a hő?és uh-n is megtudják nézni?ha mondanám az orvosnak,megnézné?
2009. jan. 22. 12:48
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Igen nekem peteérés előtt 36,4-36,5 körül van a hőm a 15. naptól elkezd emelkedni 36,8-36,9 és fenn is marad a menstruációig,ezt garfikonon fel kell rajzolni és látható az emelkedés és mensi esetén sülyedés cikliusan. Nekem a dokim kérte is hogy ezt vezessem plusz még UH-on is megnézte. Ott azt látja peteérés előtt, hogy mekkora a tüsző és a görbéből következtet hogy megrepedt-e. Nekem a ciklus 9. napján mért 24x17 mm domináns tüszőt. Most szedek clostit mert nem jön a baba, és vissza kell mennem a 14. napon Uh-ra mert megnézi, hogy hány petém érik meg és hogy mekkorák a 15. napon van peteérésem.
2009. jan. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
nekem se akar összejönni a baba,már fél éve probálkozunk.juliusba hagytam abba a gyogyszert.de minden hónapba megjött rendesen.és mindig 3 napig szokott.de azelött is csak addig.
2009. jan. 22. 13:37
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi is fél éve próbálkozunk. A peteérésed ellenőrizd úgy hogy méred a hődet. Ha a fogamzásgátlót hagytad abba, ez azért is fontos, mert van akinél nem indul be spontán a petefészek működése. Méred a hődet? Megemelkedik? Ha tudod csatold a görbédet.
2009. jan. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
nem szoktam mérni a hőmet.de most elkezdem.de ha mindig mehjön rendesen,valószinü van peteérésem,ugye?de csak most mulott el.még ráérek elkezdeni a hőmérőzést gondolom.
2009. jan. 22. 14:20
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Egész hónapban kell mérni mensi alatt is, szájban 5 percig, mivel a peteérés előtti hődhöz kell viszonyítani a peteérés utánit. Ha rendszeres a ciklusod akkor valószínüleg van peteérésed, de ez attól is függ hogy hány napra jön meg.
2009. jan. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nekem is 2-3 napig tart egyébként a mensim és kevés is, de nekem a PCOS fogja vissza, ezért kezdtem el szedni a clostit. Egyébként volt spontán peteérésem csak baba nincs hát remélem ez segít!!
2009. jan. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
mi az a PCOS?
2009. jan. 22. 15:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!