Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor teszteljek, hogy valós...

Mikor teszteljek, hogy valós eredményt kapjak?

Figyelt kérdés
Tegnapra nem vártam, nem is jött meg azóta sem. Különösebb tünetem nincs, max csak annyi hogy szerintem egy méretet nöttek a cicik :-) Görcseim nincsenek, csak néha beleszurkál a jobb petefészkembe, meg egy kis émelygés, de lehet ezt már csak hozzáképzelem. Már 9 hónapja várjuk a babát. Szerintetek holnap reggel már tesztelhetek?
2009. jan. 22. 10:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugaodtan tesztelj, csak még a reggeli vizeletből!

Drukkolok nagyon, majd írd meg, mi volt!


(egyébként én a nemvárt napján d.u. teszteltem és már halványan, de ott volt a 2 csík.. de ha esetleg neked nem fog látszani, akkor se keseredj el, van, akinem csak később mutatja ki)

E.

2009. jan. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Te éreztél valamit?
2009. jan. 22. 10:18
 3/11 anonim ***** válasza:

Megéreztem, hogy lehet valami. Nem tudtam, mikor kellene megjöjjön, nem figyeltem addig, hogy mikor van mensim, úgy kellett utánanézzek, hogy mikor volt meg előző hónapban, hogy tudjam mondani a dokinak :)


Nem volt jellemző tünetem (mellfeszülés, szurkálás), vagy csak nem tudtam, hogy kellene legyen... :)


Most megint terhes lettem decemberben, akkor is megéreztem, akkor fájtak a cicik, csak nem tudtam, hogy a terhességtől, vagy azért, mert szoptatom a kicsi fiamat még :)

De sajnos az a terhességem nem maradt meg, most várom a mensimet, hogy megint próbálkozzunk.


Nagyon drukkolok, hogy baba legyen.

Van tüneted?

2009. jan. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nekem a melleim lettek hatalmasak, szó szerint :-) gyakran járok pisilni, és néha szurkál a petefészkem. Sajnálom ami veled történt, de látom te is pozitívan gondolokodsz, és ez a lényeg :-)
2009. jan. 22. 10:32
 5/11 anonim ***** válasza:

Hááát, amiket leírtál, az nagyon babára utal..! Alig várom, hogy elkészüljön a teszted!!! ;)

E.

2009. jan. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Azt hiszem holnap regel megcsinálom a tesztet, annyira izgatott vagyok :-) Mindenképpen megírom az eredmény. Aranyos vagy hogy drukkolsz nekem, nagyon vágyok a kis babókára :-D
2009. jan. 22. 10:37
 7/11 anonim ***** válasza:

Első dolgom volt, hogy ide futottam megnézni, van-e már eredmény... :)

Naaa?

E.

2009. jan. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Csak nincs valami baj...?

E.

2009. jan. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Már kezdek aggódni, jelentkezz!!

E.

2009. jan. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Bocsi csajok, de csak most tudok írni, péntek éjjel megjott :-(((
2009. jan. 24. 16:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!