Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor teszteljek, hogy biztos...

Mikor teszteljek, hogy biztos eredményt kapjak?

Figyelt kérdés
Ez a 4.gy.szer mentes hónapom.Első kettőben 28napra +jött,a harmadikban 43napra,most is késik 2napja.Elevitet szedek 2hónapja,mától enyhe hasmenésem van.Nagyon szeretném ha BABA lenne!
2009. jan. 1. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha már 2napot késett,akkor reggel csinálj egy tesztet.Ha neg,és nem jön meg pár nap múlva megint tesztelhetsz.Enyhe hasmenésem nekem is volt terhesen.


sok sikert a babához.

2009. jan. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Múlt hónapban is reménykedtem:(Holnap reggel tesztelek.Jó lenne így kezdeni az új évet:)))
2009. jan. 1. 18:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem mensi elött 2 nappal már kimutatta az esti tesztelés! Szóval tesztelj,és írd meg hogy mi az eredmény! Szurkolok!! :)
2009. jan. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szia!Reggel teszteltem,sajna megint neatívat:( A mensi vszont sehol.Mától viszont nagyon szúr a bal oldalam.Nem mensis görcs,hanem olyan feszülős szúrás,de nagyon!Elég fájdalmas!Ez mi lehet?Ilyet még nem éreztem.
2009. jan. 2. 21:45
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem tudok sajna okosat mondani. :( Lehet felfáztál,vagy annyira szeretnél már babát hogy visszatartja a mensit a hormon..így jártam én is ,minden hónap végén mióta neki láttunk,azóta minden tünet meg volt,késett,aztán negatív tesztek,csalódás.aztán feladtam...és összejött! :)

Nagyon szurkolók még mindig,és ne keseredj el!

2009. jan. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!