Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem szabad együtt lenni...

Miért nem szabad együtt lenni 5 napig spermavizsgálat előtt?

Figyelt kérdés
Azért nem értem, mert ha általában 2 naponta vagyunk együtt, akkor egész más 2 nap után a spermák mennyisége,minősége, mint ha 5 napig tartunk szünetet.Nem?
2009. jan. 22. 08:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Azért mert a spermavizsgálathoz kell az 5 napi anyag, sokszor jobb, mivel minőségben, és főleg mennyiségben több lesz! Ha csak 2 napit vinnétek, akkor leheth. kevés lenne, és kevés lenne a sperma is benne! Ezért jo ha sok van, igy is , ugy is! 7 napossat már nem jo megtartani, mert addigra elöregszik!
2009. jan. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Értem hogy 5 nap után jobb az eredmény, de ha 2 naponta "kell" próbálkozni baba ügyben, akkor miért lényeges, hogy 5 nap után mennyi, és milyen a sperma? Miért nem 2 napit kell elvinni, hiszem 2 naponta "természetes" körülmények között kiürítjük.

Nem az lenne a lényeg, hogy képes -e 2 naponta jó minőségű sperma újratermelődni?

2009. jan. 22. 09:09
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, de az a szabály, 5 napit kell bevinni! Én már csak tudom, rengeteget járunk! Azért jobb ha sok napos, mivel több a mennyisége, és ezt is megfigyelik, és ha sok, akkor sok a spermium is! De ha gondolod vigyél be 2 napit, abbol sem lesz baj, de ugy mondjak a dokik is h. min. 3-7 napig, nuku sex! Csak a jobb eredmény végett is!
2009. jan. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Itt nem próbálkozásról van szó, hanem az eredményről, és itt a napok beszélnek!
2009. jan. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én úgy gondolom, hogy nem véletlen kérnek öt napost, az okokat az előző válaszoló leírta. Normál esetben egy nap alatt termelődik annyi amennyi elegendő a megtermékenyüléshez. Ha belegondolsz akinek jó az öt napos eredménye, annak biztos, hogy jó lenne a két napos is, illetve ha nem jó az öt napos eredmény akkor a két napos sem lenne jó.
2009. jan. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is a doki azt mondta,hogy 5napig nem lehet!Jövő7-en kell a férjemnek sperma vizsgálatra!Mától nincs házas életünk.Kedden megy!Birjátok ki!
2009. jan. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bírjátok már ki azt az 5 napot.Nem nagy idő!Mindenhol 5 napos önmegtartóztatást írnak.Hidd el párszor már mi is vittünk anyagot,min.5 napot betartottuk,de volt amikor úgy jött ki,hogy 8 napra sikeredett.
2009. jan. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!