Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A spermavizsgálat előtt az...

A spermavizsgálat előtt az tanácsolják, hogy 5 napnak kell lenni sexmentesnek, de az nem baj ha egy kicsit több? Mert nekem pont most volt meg is és kb 1hétig nem voltunk együtt

Figyelt kérdés

Tehát úgy értem hogy akkor attól nem lesz rossz az eredmény?

Vagy pont öt napnak kell lenni?Remélem valaki érti mit akarok:)kicsit érthetetlen vagyok:D

ja és még annyit hogy patikába lehet kapni sperma gyűjtő edényt amiben tudjuk vinni a "terméket"?


2009. aug. 9. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi Szegeden voltunk. Nem lehetett vinni, ott kellett produkálni. A több nap nem baj. Mi hazudtunk 1 napot mert csak 4 nap pihi volt de az eredmény tökéletes lett így is! 2 hét múlva kellett menni az eredményért.
2009. aug. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Patikában lehet kapni steril vizeletgyűjtő edényt (70 Ft darabja), de nem ez a baj, hanem az, hpogy a friss anyagnak félórán belül oda kell érnie, különben használhatatlanná válik. Ezért jobb, ha inkább ott "produkál" a párod.
2009. aug. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
az nem gond mert közel lakunk a magánrendelőhöz,de holnap hívom az orvost majd meg mondja,csak azért aggódtam,mert hogy az nem okoz e rosszabb eredményt ha most nem tudtunk hosszabb ideig együtt lenni?-!
2009. aug. 9. 21:21
 4/6 anonim ***** válasza:
A legjobb eredményt 4-5 nap megtartóztatás után lehet elérni. Ezek után minél nagyobb a kihagyás, annál lustábbak a kisfickók, kicsit romlik az eredmény. De nem nagyságrendekkel, ne aggódj.
2009. aug. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem tudtok együtt lenni, el lehet intézni másképp is a dolgot... Inszem előtt 4 napot mondtak, mert akkor legjobb az eredmény, de mi csak 2 napot vártunk, és így is 97%-ban jól mozgó, életképes spermák lettek. Tehát 3-4 nap oké szerintem.
2009. aug. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy egy óra alatt kell beérni a mintával (rá kell számolni, hogy esetleg ott is kell várni stb.). Azért ideális a 4-5 nap, mert ha több idő maradt ki, akkor lustábbak, ha kevesebb idő maradt ki, akkor pedig kevesebb a jó minőségű.
2009. aug. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!