Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek hány napos lett a...

Kinek hány napos lett a ciklusa clostyval?

Figyelt kérdés

Első hónapban 26napra jött meg, most meg már a 28napomon vagyok...

Tesztelni még nem teszteltem, mert nem tudom hogy mennyire tolhatja ki a ciklusom, meg nagyon beleélni sem akarom magam a babóba, pedig már nagyon szeretnénk...:)


2009. jan. 22. 08:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szia! Attól függ hogy mikor volt a peteérésed?
2009. jan. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Nem erre lennék kíváncsi, hanem tapasztalatokra...

A saját mensim kicsit bonyolult, mert PCO-m van, stb..

2009. jan. 22. 08:20
 3/14 anonim ***** válasza:
Két hónapig szedtem, elsőre 28, majd 38 napos ciklusom lett. Azt hittem tutira terhs vagyok, de sajnos nem. Remélem neked sikerül!
2009. jan. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is PCOS-ma van és én is clostyt szedek. Azért kérdeztem hogy mikor volt a peteérésed mert ettől függ minden. A closti csak a petefészek működését serkenti, hogy érjen meg pete, vagy több érjen meg. Ha ez sikerül és tüszőrepedés is van az ezután termelődő progeszteron élettartalma 12-14 nap. Vagyis ha a peteérsedhez hozzáadsz ennyi napot kb meg tudod becsülni, hogy mikor kell megjönnie. Tehát a kettő összefügg!!!!!
2009. jan. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem is PCOS-em van, sajna, és nekem a clostitól 35 napos lett. Pedig elvileg volt pé-m. Nagyon drukkolok! Szerintem várj még 2 napot és ha nem jön meg, akkor tesztelj!!! Remélem baba lesz! :)
2009. jan. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
JA korábban azért volt mindíg más a mensid, mert vagy nem volt peteérésed, vagy pedig túlkésőn volt, így a menyi mindíg más időpontban jött meg. Ha a closti hatásos lesz akkor kb. azonos időben lesz peteésérésed és így kb. azonos napokra fog megjönni. Van akinél azonban nem mindíg hatásos és ennek ellenére nincs peteérésük vagy később van így tolódik a mensiük mint az előttem szólónak!
2009. jan. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, hogy a kettő összefügg, és a peteéréstől számítva kb 14napra jön meg a mensi!

Te nem értetted meg a kérdést!Olvasd el mégegyszer..más megértette!

2009. jan. 22. 08:29
 8/14 A kérdező kommentje:
A kérdés nem az Én mensimre irányul, hanem azokéra, akik clostyt szednek, szedtek, kinek hány napost csinált a gyógyszer.
2009. jan. 22. 08:30
 9/14 anonim ***** válasza:
Szia! Így ez a kérdés hülyeség, mert mindenkinél a saját hormonjaitól függ, hogy mikor indul be vagy egyáltalán beindul-e a peteérése. Sőt egy nő esetében is az egyik hónap ha nem igazán hatásos a gyógyszer különbözni fog a másiktól, így mindenkinél más, sőt egyénen belül is változó. Így ebből arra következetni, hogy a closty egy bizonyos idejű ciklust állít be nem lehet!!!
2009. jan. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

A betegtájékoztató is tartalmazza, hogy ciklus beállítására is alkalmazzák..mindegy..

A kérdés arra tért volna ki, mivel hallottam olyat is, mit ahogy az itteni válaszolóknál is fellelhető, hogy kinek milyenek voltak a ciklusai!

Tehát:26, 28, vagy egyszer 27, aztán 32, pl..

Érted?Én itt tapasztalatokat vártam volna!És nem értem, ha valaki segítséget kér, akkor miért kell ilyen módon rá reagálni!

Azért köszönöm!

2009. jan. 22. 08:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!