Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem várt után egy nappal...

Nem várt után egy nappal negatívat teszteltem, lehet még baba?

Figyelt kérdés
vasárnap kellett volna megjönnie, nem jött hétfőn csináltam egy negatív tesztet, de még ma sem jött meg, de olyan mindjárt megjön érzésem van. kicsit érzékeny a mellem, 32-35naposak a ciklusaim. ma már a 36.napon vagyok
2010. dec. 16. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:

attól még lehetsz terhes. Talán inkább nőgyógyászhoz kellene menned,aki nem biztos hogy lát már valamit,ha terhes vagy,de ki tudja. Ha nem lát semmit,még mindig lehet vérvételt kérni,és az már kimutatja,ha terhes vagy.

Ha tervezett a terhesség,akkor szorítok,hogy babás legyél!!

2010. dec. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem várt után 3 nappal még full negatív volt. Majd a nemvárt után 1 héttel jól látható pozitív. Aztán az ultrahang alapján úgy néz ki, hogy egy héttel később "készült", mint ahogy azt számoltuk és vártuk.
2010. dec. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Írj valamit! Megjött,vagy lett + teszt?
2010. dec. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!