Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki mit érzett azon a napon,...

Ki mit érzett azon a napon, amikor meg kellett volna jönnie a menzesznek, de mégsem jött meg terhesség miatt?

Figyelt kérdés
2010. dec. 16. 10:31
 1/10 anonim ***** válasza:
80%

Fizikailag:

mindjárt megjön mindjárt megjön ...


Mentálisan:

meg ne jöjjön ! huh!

2010. dec. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

:)


Én már előtte 3-4 nappal éreztem, h görcsöl a hasam, ami egyébként nem jelemző.

Ja és már 1 héttel előtte hiába ittam kávét, nem nagyon kellett wc-re mennem... :)

2010. dec. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mindkétszer + teszteltem már előtte, így épp azokra a napokra már nem emlékszem, szak émelyegtem és gyenge voltam...
2010. dec. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
csak :o)
2010. dec. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nekem már az gyanus volt hogy nem jön! Kicsi aprócska görcseim voltak, de nem vészes, viszont elötte két nappal végig aludtam a délutánt és az éjszakát ami nem jellemző rám!
2010. dec. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Macimanó82 ***** válasza:
Sziasztok:9 Nekem tegnap nem kellet jönnie:) És ez a mindjárt megjön jujj stimmel:) Görcsölgeteg az az nyilalgatok lent néha nagyon néha semmi:)) És a melleim egy kicsit érzékenyebbek:) Talán ennyi ja és a finom mézeskalácska amit tegnap sütöttem interszitin ment ki a számbólXDXD Pedig olyan finom lett volnaXD
2010. dec. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon érzékenyek voltak a melleim már napokkal előtte, a mensikor soha nem szokott fájni a mellem.
2010. dec. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Manoka1924 válasza:
én midig csak reménykedem hogy nem jön meg aztán mégis csak megjön
2010. dec. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A nem várt előtt két nappal álló helyzetben el tudtam volna aludni (azóta is). A nem várt napon, megjön érzés, szúrt nyilalt a hasam alja, és oldalt. Ami számomra meglepő volt, hogy nekem mensi előtt két héttel már kezd fájni a mellem, és mensi után múlik el. Nos mensi előtt egy héttel fáj, mensi nem várt napjára el is múlt. de rá két napra elkezdett fájni, és azóta is megjön érzésem van.
2010. dec. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én már azon gondolkozom hogy ez az álandó megjön érzés azért van mert rettegünk hogy meg fog jöni! Én a napokban nem egyszer szaladtam hogy "úr isten, itt a télapó, mindennek vége!"
2010. dec. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!