Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit lehet tenni annak érdekébe...

Mit lehet tenni annak érdekében hogy ikreim legyenek?

Figyelt kérdés

Peteérés serkentőt ha szedek vajon segítene?

Van már egy lányom és egy fiam,de mindkettő császáral született. Egy "lövés" van még hátra és a férjemmel 4 gyereket szeretnénk. Mi tudtok ajánlani?


2010. dec. 15. 23:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

meg lehet probalni a clostyt(peteeres serkento)ez a legenyhebb variacio,ez csak tabletta.

a siker kozel sem biztos,biztos modszer nincs.

talan a legnagyobb szazalekban lombikbol szuletnek ikrek,de az mar komoly beavatkozas.

2010. dec. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 3 császárom volt, és azt mondták, hogy ugyan nem 2-3 év különbséggel, de lehet negyedik gyerekünk, ha akarunk. Azt mondta az ovros, hogy az lenne ideális, ha legalább 6-7 év lenne a gyerekek között, vagyis a terherbeesés a harmadik gyerek után 5-6 évvel következzen.

2010. dec. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia, próbáljátok ki az inszeminációt, viszitek a férjed anyagát és a doki beülteti, persze előtte tablettákat kell szedned, de ezt a dokinak tudnia kell. Talán magánrendelésen, jó pénzért megcsinálják, amúgy is 18.000.- körüli az ára. Unokatesómnak is csinálták neki is ikrek lettek, de ők már vagy 4 éve próbálkoztak, talán ha kinyitod a pénztárcádat megcsinálják nektek.
2010. dec. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Grófházy ***** válasza:
76%

és most lehet lepontozni:

csak orvosi rendelvényre és ellenőrzés mellett szedhető a closty.

és azt,hogy kell e alkalmazni vagy nem ,szerintem nem a paciens "kérésé ill.tervei" alapján döntik el.

(én örülnék ha nélküle kellene a babára várni...)

Ha a petefészek normálisan működik,lehet,hogy nem tenne jót a felesleges stimuláció.

Ahgy olvasom van már 2 gyermeketek,én arra törkednék,hogy a következő is sikerüljön és egészséges legyen.

Szerintem nem olyan nagy katasztrófa ha "csak" 3 van és nem 4.

Bár ahogy egy előttem hozzászóló is írta,lehet,hogy pénzért megcsinálják.Kérdés,hogy megéri e,amit nektek kell mérlegelni.

És egyébként a clostilbegyt kezelést követően sem törvényszerű,hgy ikerterhesség legyen,csak nagyobb az esélye.

Mi a káliba járunk,és elég sok párral beszélgettünk.Clostys stimulácóval volt akinek 4,akinek 7 petesejt érett.És csak sima terhesség lett belőle vagy az sem.:(

Egy másik pár,azért jár oda,mert az orvosa ezt a terápiát alkalmazta,de petefészekkimerülés lett vége.

Most azért küzdenek,hogy talán még nincs veszve minden,és lombikkal vagy akárhogy lehessen egyáltalán babájuk.


Gondold át mégegyszer,mielőtt döntesz,és beszéljétek át a pároddal is,és szakorvossal mindenképp

N

2010. dec. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

Szia! Csatlakozom az elöttem szólóhoz.Sztem ha nincs semmi problémád,a closty nem jó ötlet. Arról nem is beszélve,hogy el sem hiszem,h van olyan orvos,aki egészséges nőnek ezt ajánlja,csak azért,h ikrei legyenek.Már csak azért is,mert nyilván mki tudja,h az ikerterhesség igazából "nem normális" állapot...

Egyébként én most 32 hetes ikerterhes vagyok,szerencsére minden rendben,persze most már nagyon nehéz,de kibirom. Félre ne érts,pont ezért is nem elítélni akarlak,mert ikreket szeretnél,(én nagyon boldog vagyok,h egyszerre 2 babám születik,tényleg egy csoda),én csak az "orvos pénzért bármit megtesz" dolgon vagyok ki:( Pénz beszél-kutya ugat:(((

Ha mindenáron próbálkoznál vmi stimulációval,csak természetes dolgokkal próbálkozz! (barátcserje kapszula,málnalevél-palástfűtea...) Hátha...Én szedtem barátcserjét barnázásra,de az a peteérést is serkenti. Persze azt sosem fogom megtudni,h anélkül is ikreim lennének-e:)))

2010. dec. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem bántani szeretnélek, csak érdekel: miért olyan nagy baj, ha 3 gyereketek lesz, nem 4?
2010. dec. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Az a baj,hogy sokan térítgetni akarnak és nem ez a kérésem,kérdésem.De azért kösz a figyelmet.

Azért kell 4 gyerek,mert az első az első férjemtől van és a mostani férjem 3-at akar sajátot!Csak most ne kérdezze senki hogy miért nem elég a 2 és miért kell 3.

Csak azt nem tudom miért kell magyarázkodni amikor nem ez a kérdésem,hanem az hogy hogyan lehet...blá-blá-blá.

2010. dec. 23. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!