Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A terhességet kimutatja a...

A terhességet kimutatja a vizeletvizsgálat?

Figyelt kérdés
Múltkor lecsúszott az óvszer és bentmaradt egy 10 mp ig...bőrgomba miatt gyógyszeres kezelés ajánlott és ahhoz elöbb labor kell meg minden..(lehet h vér is ..) a kérdésem hogy vizeletből megtudható a terhesség? esetleg vérből? És ha igen szólnak ?(mondjuk biztos igen...)
2009. jan. 21. 20:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak akkor ha kimondottan kéri a doki,hogy ellenőrizzék a terhességet is.
2009. jan. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

szia,

csak akkor, ha terhességi tesztet is csinálnak...de igen kimutatható, mind a kettőből...

2009. jan. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen, vizeletvizsgálatból.

DE csak akkor ha ezt kéred!

Szerintem vegyél egy tesztet a gyógyszertárba!

2009. jan. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
de nem kapom meg a labor ereményt ? ugy emléxem lehet kapni valami kis papirt .. és ott biztos rajta van valamilyen formában (ugyértem hogy túl sok hcg vagy mi ..pls ne hülyézzetek le hgy rosszat irtam x) a terhesség.nameg 16 vagyok .. nem kötelesek megemliteni szülőnek vagy valami ?
2009. jan. 21. 20:33
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj nem!!!

A HCG-t csak külön kérésre nézik, de előfordulhat, hogy az orvos a biztonság kedvéért csináltat, bár szerintem mondta volna.

A leleteidet neki fogják elküldeni.

2009. jan. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Az előző válaszoló vagyok!

Bőrgomba?

Milyen fiúval jöttél össze?

Legyél kicsit óvatosabb, és írass föl gyógyszert!

Nem kell hozzá szülői engedély!

2009. jan. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Vérből és vizeletből is ki lehet mutatni a HCGt, de csak ha a doki azt mondja, azt is vizsgálják... Amúgy csak úgy nem nézik meg...

2009. jan. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

nem, nem .. a bőrgomba az nem a fiú miatt van .Ez már régebbi dolog .. napgomba .már vagy 2 éve próbálkozk eltüntetni mindeféle kenőccsel , spray-vel, samponnal meg minden de semmi (Egyébként napgomba) uh. azt olvastam h ha ennyire nem mulik akkor gyógyszeres kezelás ajánlott...

Egyébként ha szolnának anyámnak az nem lenne gond lényeg hogy megtudjam .. de ha más nem akkr teszt lesz a vége .. mondjuk nemhiszem hogy az vagyok elég kicsi az esélye mivel még nem ment el mikor bentmaradt, de jobb ha biztos vagyok benne :S :)

2009. jan. 21. 20:54
 9/17 A kérdező kommentje:
szóismétlés sry :P
2009. jan. 21. 20:55
 10/17 anonim ***** válasza:
81%
De nem jobb Neked is, ha tudod biztosan? Miért nem akarod, hogy otthon megtudják? Te most terhes vagy? És ha igen, hogy akarod titkolni a szüleid előtt? Meg akarod tartani? El akarod vetetni? Teljesen nem értelek...
2009. jan. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!